La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1147 Culés

31

Aż Romero się obudził :P


0

@BarcaInfo Romero tier4

26

@kkbarca BarcaInfo tier 1 :)

0

@BarcaInfo Co tam pisze?

12

@BarcaInfo ten który był przekonany że Valverde zostanie zwolniony w ciągu kilku godzin :D

3

@didzejos Nie tylko on. Duża część dzienników katalońskich o jednej godzinie podała takie informacje, bo taki był przeciek.

5

@BarcaInfo Oby ten telefon to była jego żona mówiąca żeby w końcu przestał pić, ponieważ nie chcę kolesia, który napluł wszystkim w klubie prosto w twarz.

1

@BarcaInfo Z takimi informacjami, które podają wszyscy w podobnej chwili byłbym ostrożny, bo to mógł być przeciek od otoczenia zawodnika, żeby zwiększyć presję na szejku.

1

@Bartek22 bo o to dokładnie chodzi

0

@Katalonbar Jest napisane: PSG gotowe pozwolić odejść Neymarowi tego lata w razie oferty XXL.

« Powrót do wszystkich komentarzy