La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

1

Widzę Święta Inkwizycja powraca:

https://krakow.onet.pl/nowy-targ-profanacja-religijna-na-juwenaliach-uczelnia-zapowiada-podjecie-krokow/l5ggy0t

A co z tak silnie podkreslanymi przez pewne srodowiska wolnosciami: wypowiedzi i ekspresji?


4

@klemens100 co ma wspólnego wolność wypowiedzi i ekspresji z robieniem głupich rzeczy

konto usunięte

2

@klemens100 Są studentami uczelni? Działają na jej szkodę? Są głupolami, ktorzy nie myślą? Wyjazd z uniwersytetu.

1

@Triv44
A co to zakaz jest robienia głupich rzeczy?
Od kiedy?
I kto decyduje o tym co jest głupie?
Dla mnie przebieranie się dla zabawy nie jest głupie.
Co z balami przebierańców i imprezami tematycznymi. Albo rekonstrukcjami historycznymi? Czy tam się nie przebierają?
A jasełka albo scena teatru?

1

@krzychu1526
Wytłumacz w jaki sposób działają na szkodę uczelni?
Znajdź mi przepis prawa, który zabrania ubierania się w to, co się chce.

3

@klemens100 Kolega z lewej strony? Jak kościół wyśmiewać to jest wolność jak ksiądz palił książki to wstyd i hańba była co ?

2

@Triv44 a kto decyduje o tym co jest głupie? ty? skoro ktoś nazywa się "wolnościowcem" to dlaczego chce ją komuś ograniczać?

konto usunięte

0

@klemens100 co ma do tego prawo xDRegulamin uniwersytetu. Z uczelni mogą wywalić za wpis na fb, więc błagam...

0

@klemens100 Ale co ma przepis prawa do przepisów uczelni? Wstępując w dane miejsce trzeba respektować dane prawa. Tak jak w pracy. Istnieje kodeks pracy, ale również wewnętrzny regulamin stosujący się do różnych rzeczy. Przykład u mnie w pracy. Palisz papierosy w pracy, a prezes co najwyżej ci utnie premię. W innej pracy przykładowo można zostać zwolnionym. Jeżeli dana uczelnia nie respektuje danej rzeczy, to danej rzeczy się nie robi. No chyba że poza uczelnią. Jak to się mówi... jak idziesz w gościach do kogoś, to mu nie przemeblowujesz mieszkania po swojemu.

1

@klemens100 Starosta się wycofa z finansowania, bo kilku studentów się prowokacyjnie przebrało na korowód. Fajny starosta. Głupio zrobili, pewnie nie przemyśleli konsekwencji swoich działań, ale nie róbmy z nich zbrodniarzy.

1

@Tomo_95
Kolega z prawej strony? (Od razu widzę szufladkowanie, tylko dlatego, że się na coś nie godzę)
Jak niepokornych, nieposlusznych i inaczej myslacych wysmiewac to jest wolnosc, jak ksiadz palił ksiazki to oklaski i slowa poparcia. ( Serio uważasz, że to nie był powód do wstydu?)

2

@klemens100 mogli dołączyć zdjęcia tych studentek przebranych za zakonnice w krótkich spódnicach to byśmy ocenili czy faktycznie nastąpiła profanacja.

0

@krzychu1526
No to pokaż mi ten punkt w regulaminie uczelni.
Na marginesie, to chyba nie zauważyłeś ( zreszta nie tylko ty), ale tu nigdzie nie ma mowy o zadnym wyrzucaniu z uczelni.
Dopiero wtedy było by to łamanie prawa.

0

@Marsmall
"co ma przepis prawa do przepisów uczelni?"
Ma, bo przepisy uczelni muszą być zgodne z przepisami prawa.

"Wstępując w dane miejsce trzeba respektować dane prawa"
Przytoczysz mi przepis z regulaminu uczelni, który mówi o tym, w co się można ubierać, a w co nie?
Nie musisz, bo takiego nie ma.
Wiesz dlaczego? Bo byłby niezgodny z przepisami prawa.
W prawie szariatu takie kwestie są regulowane.
Czy my naprawdę chcemy iść w tym kierunku?

1

@klemens100 no mają prawo to robić tak samo jak prawo mają ci sponsorzy wycofać się z fundowania tych imprez i tak samo ma prawo uważać ktoś że to było głupie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: