La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

146

Redakcjo. Zlitujcie się nad nami i wprowadźcie możliwość sortowania komentarzy (1h,6h,12h,24h,48h - lub opcja, że sami sobie wybieramy liczbę ostatnich godzin). Naprawdę męczące jest teraz przeglądanie la Rambli w porównaniu do tego, co było przy poprzedniej wersji :)
Nie wiem czy jest to dużo roboty, ale przypuszczam, że nie na tyle, by wymagało to miesiąca, czy roku :)

0

@michal26 Moderatorzy mówili, że pracują nad tym i będzie w niedalekiej przyszłości.

0

@michal26 popieram, bez tego dużo ciężej przegląda się La Ramble

konto usunięte

13

@Hubertusk ogólnie się gorzej teraz przegląda la ramble

konto usunięte

0

@michal26 przecież już milion razy było, że to będzie. Teraz podobno mają dużo pracy z tym aby strona była optymalna i się nie wywalała przy większej ilości userów.
Dajmy im spokojnie pracować, a nie codziennie ten sam komentarz "kiedy będzie sortowanie po godzinach"...

1

@kordyl1010
A ja apeluje o to, by zająć się najpierw tą kwestią. To jest max kilka dni roboty.
La Rambla na ten moment nie jest "miła w przeglądaniu" i jest bardziej irytująca niż wywalane serwery. Zwłaszcza, że serwery spokojnie pociągną do października :) Do tego czasu zwariować można, bo irytuje przeglądanie strony, a stała się ona częścią naszego życia...

konto usunięte

0

@michal26 ciekawe właśnie czy ta strona należy do jakiejś firmy/osoby co ma więcej stron i prowadzi działalność przez co więcej osób siedzi nad stworzeniem jej czy jednak jest to jedna osoba (czyli @Robertinho ) i w wolnych chwilach po pracy tworzy ją lub też inna opcja jest to wszystko co Robertinho ma i się z tego utrzymuje... Chociaż utrzymać się z reklam z jednej strony może być ciężkie :D

0

@kordyl1010
No też jest ciekawy.
A utrzymać się z reklam, przy takiej czytelności i aktywności jak tutaj? Da się. Zależy jakiego typu reklamy mają. Myślę, że kilkanaście, do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie mają z samych reklam.
Na ich miejscu uruchomiłbym patronite na dobrowolne datki ze strony czytelników, tak by można było na stałe zatrudnić kilka osób :)

2

@michal26 Nie znam stacku technologicznego oraz jak zaprojektowana jest baza oraz tabela/e, w których przechowywane są posty z LR, więc być może się mylę, ale skoro są wyświetlane te z ostatnich 48h to albo posty z bazy są czyszczone na bieżąco i można podejrzeć wszystko, albo wyświetlane są tylko te, których czas życia jest krótszy niż 48h, więc filtrowanie jakieś jest. Jeśli przechowywanie tego nie jest jakoś przekombinowane to dodanie kilku guzikow / pola tekstowego na wprowadzenie inputa oraz obsluzenie zapytania ze zmodyfikowana wartoscia nie powinno stanowić problemu.

Pytanie teraz czy zaimplementowanie tego jest problematyczne czy jednak bardziej wprowadzenie tego w życie. No ale bez szczegółów to można tylko gdybać. Chociaż nie ukrywam, chętnie bym poznał więcej szczegółów dotyczących stronki, która odwiedzam najczesciej w ciagu dnia.

konto usunięte

0

@michal26 Też myślę, że dosyć spory pieniądz jest z tych reklam, ale jeszcze jest rzesza ludzi co używa Adblocka i już sporo osób odpada :) Z patronite również się zgadzam :)

1

@kordyl1010 @michal26 pojawi się taka możliwość na początku lipca.

Na życie zarabiam gdzie indziej, strona to hobby ;)

0

@Robertinho poszło priv wiadomość :)

« Powrót do wszystkich komentarzy