- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
32
Neymar poważnie myśli o swojej przyszłości w PSG. Neymar nie odpowiedział na wniosek PSG o przedłużenie umowy. Barça i Real Madryt czekają na decyzję gracza tego lata. [Telefoot]
40
@BarcaInfo Już widzę, jak Neymar idzie do Realu i na jednej pozycji gra z Hazardem :D
Jeśli już, to przejdzie do Barcy, a liczę na to, że nie przyjdzie do nas :) Po tym co zrobił - nie ma zmiłuj :)
2
@BarcaInfo Kolejna saga, która będzie się ciągnąć tygodniami. God damn.
35
@michal26 Mi się przypominają słowa Unzue, który miał powiedzieć Neymarowi, że jak nie zmieni swojego stylu życia to szybko zakończy się jego gra na najwyższym poziomie i powoli Brazylijczyk do tego zmierza.
0
@BarcaInfo W sumie fajnie jakby wrócił ale jak będzie miał kontuzje co chwilę to bez sensu
3
@BarcaInfo
A pamiętam pamiętam. No miał rację Hiszpan...Co by nie mówić. W mojej opinii to On był architektem naszego sukcesu w 2015 roku. Bardzo ceniłem jego pracę.
Miał łeb i jak widać - przewidział to, co stanie się z Neymarem. Dlatego TYM BARDZIEJ jestem przeciwny jego transferowi. Owszem - potrzebujemy graczy jego pokroju (umiejętności), ale nie do tego stopnia, by się poniżać i w dodatku wydawać kolosalne pieniądze rzędu 200-300 milionów euro...
2
@michal26 gracz tego pokroju to jest ciagle kontuzjowany w najwazniejszej czesci sezonu, mniej wiecej tyle co hejtowany tu dembele, z tym ze dembele juz to jest, i ma szanse stac sie lepszy, ney nie, nie mowiac juz o skandalach ktory jeden generuje, a drugi nie.