- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1598 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
14 odpowiedzi
partymaker
6
Ludzie narzekają, że Alvarez to nie jest rozwiązanie i zbawienie po czym w tym samym poście... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1598 Culés
2
Wczoraj w meczu naszej reprezentacji mieliśmy w pierwszej połowie bardzo groźny rzut wolny z prawej strony boiska z boku pola karnego tuż przy jego linii. Świetna sytuacja dla piłkarza lewonożnego by wkręcić piłkę w pole karne w kierunku bramki. Spokojnie mógł to zrobić Zieliński bo gra dobrze obydwiema nogami. Niestety piłkę wziął Grosicki który (o zgrozo) nie mal wszystkie stałe fragmenty gry wykonuje i prawą nogą odkręcał piłkę zresztą robiąc to fatalnie. To są właśnie takie detale które mogą zmienić mecz i jak nie idzie to właśnie po to są stałe fragmenty gry by ryzykować a nie rzucać piłkę na alibi.
3
@Janiama I ? Zagraliśmy padakę, nie ma nad czym już tutaj debatować, a fatalne zagranie grosika to jedno z wielu wczoraj, te strzałopodanie krychowiaka w 1 połowie przebiło wszystko XD
0
@Janiama Szkoda, że nie Frankowski. Piłka zwiedziłaby trybuny ^ ^
0
@Danny Gaucho Frankowski to wczoraj powinien się wstydzić że tak się nazywa bo lekko z hańbił nazwisko
3
@Chwytliwy Chciałem tylko pokazać jak piłkarze czasami nie myślą na boisku i że jakoś coś się zrobi. Przecież ja przed telewizorem to aż wstałem z nerwów gdy zobaczyłem że Grosik wrzuca z tego miejsca piłkę. Katastrofa
1
@Janiama Jak się w wieku 24 lat wybiera do ligi emerytów, bo tak można nazwać MLS, to nic dziwnego, że tak gra.
0
@daniel32778 On po prostu nie miał żadnych fajnych ofert
1
@Janiama ja pamiętam że także mógł strzelać jak ściął na środek pola karnego, ale cóż, raz mu kiedyś tam wyszło i ciągle próbuje to ponownie robić, typowy grosik
1
@Janiama Nawet Hajto zauważył przy tym wolnym, że mur był chyba trochę źle ustawiony i spokojnie dało się uderzyć w bliski róg. Niestety, ale Grosicki to tytan intelektu nie jest, on nawet na treningach na filmach ŁNP na YT te piłki w pole karne posyła na ślepo, i często też mocno niecelnie. Ale wina tez pozostałych i trenera, że między innymi w tej sytuacji nie zauważyli innego, lepszego rozwiązania.
0
@damianex10 Dokładnie, chłopaki na boisku powinni to ogarnąć zwłaszcza że to stały fragment gry i można chwilkę poczekać. Żenada naprawdę