La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

0

zastanawiam i w mojej ocenie jak zarząd ne ma kasy to nawet ten William Carvalho by fajnie sie nadawał za takiego Busiego nawet :D

1

@LeoMessi1994 Wolałbym Ndombele, ale Quique Setien pięknie Williama rozwinął :)

1

@Barca_Big_Moment tez silny sie wydaje ten William ciekawe jak wygląda on w liczbach w porównaniu do innych def pomocników :D

1

@LeoMessi1994 Carvalho za Busiego? Why not Ale wolał bym Rodriego

1

@Coutinho007 Tez sie ten William silny wydaje w sumie ciekawe jak z techniką u niego mało Betisu oglądałem bo Rodri taki troche bardziej drewniany ciekawe jak u Williama technika :) Ale Rodri oczywiści swietny tylko troche drewniany :)

1

@LeoMessi1994 Akurat Rodri to klon Busiego Ale tego Busiego z najlepszych lat a nie tego strzępa co nam się zdarza ostatnio oglądać :(

2

@Coutinho007 mi sie wydaje że Busi to tez sie pogubił troche wczesniej miał Xaviego i Inieste a teraz Rakiticia i Vidala a wiadomo jak tamci panowie grali a Ci zawodnicy to zupełnie inna charakterystyka myśle że jakby środek zaczął grać technicznie to też Busi by odżył

1

@LeoMessi1994 Coś takiego nie istnieje w słowniku pewnego Baska na literę E. Prędzej polonista całke oznaczoną rozwiąże niż ten człowiek zrezygnuje z niekreatywnego środka pola fizycznego....

2

@Coutinho007 hahaha lubie z tobą pisać zawsze szczery XD

0

@LeoMessi1994 Taka smutna prawda :/

0

@Coutinho007 najbardziej sie zawsze bałem tych alternatyw transferowych...

1

@Coutinho007 Rodri jest klonem Busiego ale jest tak samo powolny jak on i zdecydowanie mniej daje w ofensywnie niż taki Ndombele, który jest dużo bardziej kreatywny. Oczywiście jeden i drugi mógłby przyjść za Busquetsa, ale jednak Rodri gra w Atletico które praktycznie cały mecz się broni, młody Busi zalicza najwięcej odbiorów i dużo przechwytów, świetnie chroni linię obrony i wygrywa większość główek ale technicznie wyraźnie przegrywa z Ndombele, który jest za to słabszy w obronie ale dużo lepszy w ataku. W tym sezonie zaliczył 49 kluczowych podań z kolei Rodri 16. Z jednej strony mamy wybór drugiego Busiego do oszlifowania i nauczenia automatyzmów Barcelony lub wybranie bardziej finezyjnej wersji DM-a w dodatku kreatywnego. Piszę to bo przecież Valverde nie będzie całe życie naszym trenerem i w końcu przestaniemy grać jak Bilbao, gdzie taki Rodri pewnie byłby lepszym wyborem. Przyjdzie nowy trener i będzie musiał wszystko poukładać. W naszej drugiej linii brakuje kreatywności więc może lepszym wyborem byłby Francuz? Chyba że Pep do nas wróci i zrobi z Rodriego Busquetsa v2.0 :) Wtedy nie miał bym nic przeciwko. U nas jest problem z kreatywnością z kolei w City mają problem z typowym defensywnym pomocnikiem skrojonym głównie pod obronę, więc raczej tak Rodri pójdzie. Tam pomoc ma więcej kreatywności niż cała Barcelona. Więc pytanie tylko co zarząd wybierze :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?