La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

1

Obejrzałem sobie jeszcze raz na spokojnie skrót z finału CdR i co za kryminał odwalił Semedo przy bramce drugiej to nie mam pytań, wracał jakby miał wóz z węglem przyczepionym do pleców, oldboy mode mu sie włączył...

10

@sebo939 Przecież to wina Roberto, który powinien latać za niego i do ofensywy i jeszcze wracać za nim łatać dziury :P

5

@BarcaInfo
Daj spokój, wyznawcy Semedo są najlepsi, najlepiej jak mówili że Roberto był kręcony przez Mane a ja se żadnej akcji takiej nie przypominam. Viniciusa potrafił trzymać a z Semedo młody zrobił taki wiatrak że aż smutno sie na to patrzyło. Nie to że robie z Sergiego jakiegoś terminatora na PO ale Nelson jest za słaby na ten klub, po prostu.

1

@sebo939 Semedo to nie jest na tak wysoki poziom jak Barca. Tylko kogo kupić? 

3

@Kamiloza91 postawić na Wague

0

@sebo939 Zgadzam się. Wolę za rok Roberto - Wogue.

0

@Kamiloza91
Na ten moment postawić na Wague i niech walczy z Roberto, bo topowi jak Kimmich czy Arnold są nie do wyjęcia

0

@Kamiloza91 Kogo? Cancelo W defensywie nie ustępuje jakoś bardzo Semedo a w ofensywie dużo lepszy.

1

@Coutinho007 tylko, że Semedo jest słaby w defensywie- on w sumie wszystkie aspekty ma u nas słabe 

0

@Bagsik88 On w Defensywie zawali czasami koncertowo a w ofensywie to jest mocne 2/10. Dla mnie gosc mimo dostania szans i to sporo przez 2 lata dalej nie zrobił postepu zwłaszcza w grze w ofensywie a każdy wie jak ważne to jest w Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?