La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 522 Culés

3

Jeśli wygramy CdR to jak oceniacie drugi sezon Ernesto?  W tamtym sezonie dublet i 1/4 LM ale ze słabszą kadrą, a teraz co prawda szansa na dublet + top 4 w LM, ale oczekiwania były chyba jeszcze wyższe z tymi zawodnikami. 

4

@Katalonbar Świetny sezon z przegranym jednym meczem.

konto usunięte

3

@Katalonbar Bardzo dobry sezon, kolejny dublet i kosmiczny bilans wygranych meczów oraz największa w historii przewaga nad Realem to jest coś.

1

@Katalonbar Pierwszy sezon bardzo dobry, szczególnie biorąc pod uwagę do czego przyszedł i jakie były nastroje. W skali szkolnej 4+. W tym zależnie od meczu z Valencią, jeśli wygramy 4+, jeśli nie to 4.

2

@dontripe Poważnie nigdy nie zrozumiem zachwycania się tą "historyczną" przewagą nad Realem w tym sezonie, ludzie oni zdobyli 68! punktów to jest po prostu śmiech na sali jak na taki klub i to jest coś? Jeszcze jakbyśmy my zdobyli 105 pkt czy coś a oni 85+ to można by to potraktować jako spore osiągnięcie ale w tym sezonie to nie ma żadnego znaczenia

10

@Phatro Ja też nie rozumiem zachwycania się Manitą z 2010 roku. Real zagrał tak beznadziejnie niczym klub z Ekstraklasy. Nie ma czym się podniecać.

2

@Katalonbar Gdyby Dembele był cały czas zdrowy gdyby Umitit cały sezon nie spędził po za boiskiem i gdyby Coutinho grał na miarę naszych oczekiwań to faktycznie mozna było więcej oczekiwać. Z drugiej strony co więcej? Tylko lepszego rewanżu z Liverpoolem bo inne cele zespół osiągnął no prawie bo dzisiaj finał

1

@Nano22 Co to za porównanie z czapy? Real grał w lidze tylko 2 razy z Barceloną, a na całą resztę nie mieliśmy żadnego wpływu i zagrali po prostu beznadziejny sezon. Manita to jeden z największych meczów w historii, a jakbyśmy wygrali z nimi 8:0 za rok a po sezonie by spadli z ligi to chyba nie upiłbyś się z radości tylko dlatego że to Real Madryt?

4

@Phatro to sprawdź ich sezon jak mieli taka przewagę która przez lata się szczycili.Tak tylko przypominam, bo niektórzy tych czasów nie pamiętają albo nie chcą pamiętać. (co gorsze) Był czas, że Barca okupywala środek lub dolne tereny tabeli. Ciekawy jestem jakbyście wtedy się co niektórzy tu zachowywali i jakie mielibyście rzadania 

0

@Katalonbar Jakby nie brać pod uwagę LM, to ten sezon byłby lepszy, tylko wtedy jakbyśmy zdobyli 101 pkt w lidze. A tak,  to niesmak pozostanie duży po tym sezonie. 

0

@Nano22 Ten Real to najsłabszy Real od lat.

1

@Katalonbar Dobry sezon z dubletem, ale bez LM. Ode mnie 6,5/10, bo ta zadra z Anfield będzie siedzieć.

2

@Mns21I co w związku z tym? 

0

@MarioVeB! Pewnie tak było i co z tego, nie interesuje mnie jak ktoś się lubi dowartościować tym że rywal ma słaby okres, jakby Barca miała mieć taki sezon to by miała i tyle, no życie toczy się dalej, my odpadamy 2 lata z rzędu frajersko z LM i chyba się nikt z tego powodu nie powiesił, ja po prostu nie widzę sensu w tym żeby się dowartościowywać faktem że Real był w tym sezonie taki beznadziejny i była historyczna przewaga gdy my sami zdobywamy 87pkt a stać nas na dużo więcej to jest zwyczajna dziecinada, trzeba patrzeć na siebie a nie uważać sezon za dobry bo mamy historyczną przewagę nad 68 pkt Realem, no ludzie jakby mieli 21 pkt i spadliby z ligi to też by to było uznane jako jakiś sukces?

0

@Katalonbar Wyniki 4+, Styl 1.       

0

@MarioVeB! Wtedy nie było Messiego. Ten piłkarz robi ogromną różnicę przecież 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 92 pkt
2 maciek2164 87 pkt
3 maryjan240282 83 pkt
4 Tridente2015 83 pkt
5 KingLeonidas 83 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?