La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 420 Culés

0

Gdybyście mogli wybrać trzech żyjących najlepszych polskich artystów, jacy to by byli?Bierzmy wszystko pod uwagę, tj. styl, głos, charakter. Na pewno u mnie w 5 byłaby Górniak i Maleńczuk (uwielbiam jego sposób bycia). Ale żeby wybrać trójkę, ciężko. 

0

@Gosciuu Zalewski, Borysewicz, Pilichowski

17

@Gosciuu Bonus BGC,Tiger Bonzo i Kobra

0

@Gosciuu Kazik Staszewski, Tytus i Edyta Górniak. W sumie myślalem jeszcze o Nergalu ale nie bylem nigdy fanem Behemotha. 

0

@Gosciuu Riedel, Nosowska, Myslovitz z Rojkiem, Magik, Pezet. Ps. Według mnie Magik, a tym bardziej Riedel to żyjące poprzez swoją spuściznę postacie.

0

@Encore a lech roch pawlak?

1

@Gosciuu Z żyjących niewielu już zostało godnych uwagi, przynajmniej dla mnie. Mój wybór to Cugowski, Rojek, Stan Borys, Kazik.

0

@Encore Bracia Figo Fagot zjadają ich na śniadanie.

konto usunięte

0

@Gosciuu fanem Kamila Bednarka nie jestem, ale glos ma kozacki i z tym nie ma co dyskutowac.

0

@Gosciuu Janusz Panasewicz (w okularach przeciwsłonecznych sam chodzę). Marcin Miller i Kazik Staszewski. 

0

@Gosciuu Ich Troje bym wybrał

1

@JimMorrisonFCB Chyba mamy podobny gust muzyczny ;)

0

@Gosciuu Dariusz Malejonek

0

@Gosciuu1.kula2.daje 3.fula

0

@Gosciuu Maciej Maleńczuk, Artur Rojek, Leszek Możdżer. Dodam jeszcze nieżyjących Grzegorz Ciechowski, Ryszard Riedel, Zbigniew Wodecki

0

@Gosciuu Zdecydowanie Zbigniew Wodecki

0

@Gosciuu Kazik, Grechuta, Ewa Demarczyk

0

@Encore Mocna trójka

« Powrót do wszystkich komentarzy