La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1333 Culés

Jeśli jest coś co wkurza w piłce nożnej to dla mnie jest to czas okienek transferowych i tych wszystkich spekulacji, domysłów. Nic mnie bardziej nie wkur...a. I niby jest na to prosty sposób - NIE CZYTAĆ. Próbowałem kilka razy i zawsze kończyło się tak samo. Gdzieś w internetach wyłapałem okiem zajawkę o jakimś sensacyjnym/zaskakującym transferze i zaczęło się czytanie/szukanie w sieci źródełka, które potwierdzą/zaprzeczą. A jak ruszysz jedną kostkę domina to reszty już nie powstrzymasz.

@Jordi10 Ja tam nie mam z tym problemu, wiem kiedy sie dowiem i do tego czasu nie biore do siebie nic co tu czytam.

@Jordi10 Typowe ''nie chcem ale muszem'' :D

@Jordi10 Ja tam czytam sensacje tylko na la ramblii. A na artykuly wchodze tylko jak jest napis OFICJALNIE.

@Cariones Ciekawość drugą naturą człowieka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Sonny Anderson po dwóch sezonach spędzonych na Camp Nou, opuścił FC Barcelonę i przeszedł do Olympigue Lyon. Francuski klub zapłacił za niego rekordowe 19 mln euro. Z katalońskim klubem Brazylijczyk zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii (1998, 1999) oraz Copa del Rey (1998).