La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1305 Culés

W sumie to jeżeli nie Griezmann to kto? Patrząc na rynek. Obiektywnie.

@jacobFCB Hazard > Griezmann

@jacobFCB Jak można, wskazać jakiegoś piłkarza obiektywnie? Znasz Pan pojęcie obiektywizmu, czy nie bardzo?

@jacobFCB Lacazette lub Jesus

@WoJjTas To wiadomo, ale mówmy o realnych, a Hazard woli Madryt

@jacobFCB Sane.

@jacobFCB Lacazette jest do wyjecia.

@jacobFCB Jesus, Lacazette, Felix

@sewciu50 Patrząc obiektywnie który piłkarz jest do wyciagnięcia. Pomiędzy rynkiem a obiektywnie pojawiła się niechciana kropka.
Hazard jak ktoś pisał raczej do wyciagnięcia nie jest.
Ale uspokajam. Jak najbardziej znam to pojęcie. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

przed meczem ligowym z Villarreal na Camp Nou (3-3), podczas specjalnie przygotowanej ceremonii Carles Puyol uniósł w górę 17. w historii klubu Puchar Mistrza Hiszpanii.