Następny mecz:  Barcelona  -  Valencia     ·  Sobota, 25 maja 21:00  ·  Finał Puchar Króla Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

14 października 2018

Dni w serwisie

220

Liczba komentarzy

13

Ocena komentarzy

+162

Najlepiej oceniane komentarze
 • WoJjTas

  Jeżeli jego wielką zaletą, z punktu widzenia opozycji, ma być to, że "runął mit skromnego Kaczyńskiego", to jednocześnie powstał inny "mit", zaradnego Kaczyńskiego, który nie siedzi po całych dniach z różańcem w ręku i modelem tupolewa pod pachą. Nie jestem prawnikiem i nie wiem, czy prowadzone rozmowy są w prawie, na jego granicy czy też te taśmy są dokumentacją przekroczenia prawa. Ale jeśli ja tego nie rozumiem, to gwarantuję, że większość też tego nie rozumie. Bo co to za afera, którą trzeba ludziom tłumaczyć? No właśnie.

  Lis jest zwyczajnie głupi jako człowiek i to trzeba powiedzieć wprost. Prawdopodobnie lata a nawet dekady obracania się w bańce informacyjnej swojego środowiska doprowadziły go do zupełnego oderwania się od rzeczywistości. Jeżeli on myśli, że to zaszkodzi Kaczyńskiemu, to zupełnie nie rozumie jak działa polityka. Teraz jeszcze mniej mnie dziwi, że Komorowski przegrał z Dudą. Jeśli w swoim sztabie miał ekspertów z wielkich ośrodków o mindsecie jak Lis, to tak się to musiało skończyć.

  Argumentem potwierdzającym wyrachowany spryt jest też wrzucenie artykułu za paywalla. Genialne, na pewno teraz pół Polski poleci i wykupi dostęp. A tak naprawdę to przeczytają go tylko zainteresowani, a ci, do których ten argument może by trafił, choć to mało możliwe, przeczytają go w przemielonej i inaczej zinterpretowanej wersji. Kapiszon i tyle.

  Oczywiście, my tu możemy gdybać co się stanie, choć zakładam, że nic, ale kibole jednej ze stron uzyskali kolejny "koronny argument" na to, że Kaczyński to potwór. Dostają takie argumenty co tydzień.

  Jeżeli reszta nagrań jest taka jak to, to można się rozejść. Żeby była afera, to na taśmach Kaczyński musiałby wyzywać biorących 500+, mówić, że Polska bankrutuje, że prąd zdrożeje o 30%, że ambasador USA wiąże ręce polskiemu rządowi, a najlepiej żeby przy tym przeklinał i żeby wszyscy chlali na potęgę. Takie rzeczy, które ludzie rozumieją. I faktycznie, gdyby Kaczyński coś takiego powiedział, to byłby jakiś podkład pod kręcenie czegoś w mediach. Ale nie to.

Gorące tematy