La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1282 Culés

w kalendarzu maj, a za oknem październik

@Pogba Daj spokój, to jest tragedia.

@konrad1661 To jest piękne. Oby całe lato takie było :D

No dobra, może bez deszczu i plus 5-6 stopni temperatury.

@KamQiX Dokładnie. 20-25 stopni w lato, to byłby ideał. Nie za zimno, nie za gorąco, człowiek nie czuje się jakby zaraz skóra miała mu się stopić, a mózg wyparować.

@Pogba Trzeba odpuścić majówkę i zrobić czerwcówkę.

@Nigaki dodając 5/6 stopni u mnie byłoby 17 to nadal trochę mało jak na lato :)

@Pogba Ideolo byle bez wiatru.

@Pogba U mnie dodając 5-6 byłoby podobnie. I właśnie to miałem na myśli - idealna temperatura :D

@Pogba mi tam brakuje upału po 33-40 stopni przynajmniej :D

@Pogba Dokładnie, takie 33-40 i człowiek by wreszcie odżył xd
Bo zamarznać idzie

@Barcelończyk-10 Was obu powyżej pogrzało. 30+ stopni temperatury? Toż to istna katorga, a nie pogoda. Jak wam zimno, to ubierajcie się ciepło, albo ruszcie tyłki sprzed komputera.

@Nigaki Przypomnę to wam jak będziecie chcieli nad morze jechać albo na kajaki

@FutbolowyJanusz Katorga to jest teraz, nie można normalnie wyjść w spodenkach i koszulce na pole, ani pójść popływać czy się poopalać. Gdzie mamy te tyłki ruszyć? Do Hiszpanii żeby się zagrzać? xd

@Barcelończyk-10 Jak to gdzie? Na rower, biegać, pykać w gałę... Im wincyj ruchu, tym cieplej. U mnie jest 17°, w słońcu odczuwalne ok. 24°. Ludzie normalnie popylają w szortach i koszulkach. A to jeszcze nie jest jeszcze sezon letni.

@FutbolowyJanusz Akurat zaraz idę popykać w piłeczkę, ale wolałbym przy +30. Lubie gorąco i tyle. Dla mnie jak nie ma 30+ to zmarnowane lato. Ale jak to mówią jedni lubią ogórki inni ogrodnika córki xd.

@FutbolowyJanusz to ze lubię wysokie temperatury to nie znaczy ze mi jest zimno non stop, po prostu uwielbiam gorące lato no bo w końcu to ma być lato przez 14 lat mieszkałem w Irlandii i średnia temperatura w tym kraju wynosi jakieś 12-13 stopni nawet w lipcu wiec się nie dziw ze mi brakuje wysokich temperatur jak przez większość życia miałem to co teraz mamy czyli tragedie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

do klubowej gabloty trafiło trofeum, jakie FC Barcelona otrzymała za wywalczenie Mistrzostwa Hiszpanii w sezonie 2004/05.