La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

2

Ciekaw jestem czy gdyby Liverpool odpadl z Barca, a ta awansowala do finalu LM to czy tylu ludzi tutaj cieszylo by mistrzostwo City tak jak teraz :)

2

@AmigoBlancos Ale Ty z jaskini tydzień temu wyszedłeś czy co? Na tej stronie od dawna wiele osób jest za City i chyba trzeba być upośledzonym, żeby tego nie zauważyć i teraz dorabiać sobie jakieś teorie.

0

@AmigoBlancos Większość osób przed rewanżem była za City bo kibice i hajp na Liv są strasznie irytujące.

4

@AmigoBlancos Tak, rok temu było tak samo ze względu na Pepa, tak samo było gdy zdobywał mistrza Niemiec, większość życzy mu jak największych sukcesów za to co zrobił dla Barcelony.

0

@PatrychoO Wiele osob pisaloby "szkoda Liverpoolu 1 porazka w sezonie i brak mistrzostea bez wzgledu na Pepa w City, tak uwazam :)

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Tak. Głównie z powodu Pepa :)

0

@AmigoBlancos Może, ale nie ja. Od dawna denerwuje mnie fanbaza Liverpoolu i cieszę się każdą ich porażką. Szkoda tylko Kloppa i kilku zawodników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?