La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

4

Powiem krótko bo się śpieszę.

Jak się wychodzi 4/3/3 z Vidalem Busim i Rakietą gdzie grając tak męczymy się z najsłabszymi w lidze ... to niema co się dziwić.
Przez cały mecz widziałem Rakietę 2 razy w trakcie hymnu i jak schodził z boiska .... ale pierwszego Valdek zdejmuje dzięki któremu nie przegrywaliśmy 3:0 w pierwszej połowie. Pozdrawiam serdecznie polecam cieszyć się dalej jak raz na ruski rok Rakieta czy Suarez strzelą coś ooo to wtedy wyłazicie i najeżdżacie na ludzi pytając czy zatkało ... i jak to wiele dają ci zawodnicy :)

Wszystko szło do tego jeszcze jak Arthur był w formie a Dembele grał na skrzydle to wyglądało to całkiem znośnie a od czasu przejęcia jego miejsca przez defensywnego pomocnika Arturo gramy tak samo ... wielką padakę w środku i modlenie się o cud od Messiego.

Zasłużenie przegrali .... powinni byli przegrać jeszcze w pierwszym meczu ... może gdyby przegrali albo chociaż zremisowali to wyciągnięte by były wnioski a nie tylko gadanie głupot że się coś zmienia żeby wybiec jak zawsze i robić to co zawsze :)

No to w końcu wyniki przestały bronić Valdka wygrał, powiedzmy to sobie szczerze słabą ligę może wygra puchar ale głównym zadaniem była LM i tu to co zawsze :) całe szczęście że trafiliśmy na MU które jest w kryzysie i przegrywa z ogórami to przynajmniej graliśmy 1/2 LM kaska z bilecików wpadła :)

Pozdrawiam ciekawe czy Suarez albo Rakieta odejdą jak zmieni się trener o ile się zmieni :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?