La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 665 Culés

4

"Zidane: W przyszłym sezonie liga jest naszym priorytetem.

Dominacja Barcelony w lidze wynika tylko z Messiego? Nie wiem… Wynika z wielu rzeczy. Mogę powiedzieć, że my w następnym sezonie postaramy się zacząć ligę w najlepszy sposób. Liga to dzień po dniu, jest ważna praktycznie od początku przygotowań. My postaramy się zacząć ligę bardzo dobrze, bo inaczej znowu będzie ciężko. Dla nas, dla mnie i zawodników, liga w następnym sezonie musi być pierwszym celem, na pewno. Nie powiem dzisiaj tego po raz pierwszy, ale dla mnie najważniejsza jest liga, bo to codzienność i to coś najtrudniejszego. Liga to nasz chleb powszedni. Postaramy się wygrać wszystkie tytuły, ale codziennością będzie liga."


źródło: RealMadridTV/realmadrid.pl

16

@cules100pro Kto wie, może uda im się wygrać rywalizację z Atletico o miano najlepszej madryckiej drużyny

1

@damianex10 Jeśli aktualna tendencja się utrzyma to za 9/10 lat możemy wyrównać z Realem tytuły mistrzowskie. Jeśli udałoby się wygrać wszystkie następne Ligi to w ciągu 8 lat liczba statuetek się wyrówna (wliczając aktualne rozgrywki jako wygrane przez Barce)

1

@cules100pro Raczej Messi tyle nie pogra

0

@cules100pro Musi więcej klaskać to wtedy ją może wygra ;)

1

@cules100pro To mi się u Zidana podoba. Ramos z pewnością powiedziałby, że jesteśmy najlepszym zespołem, bo wygraliśmy 3 razy z rzędu LM. Jesteśmy lepsi od Barcelony, ale nie wygraliśmy ligi, bo nie można mieć wszystkiego.

A tymczasem Zidane już któryś raz mówi tak jak myśli, najważniejsza jest liga, choć wygodniej byłoby mu powiedzieć, że najważniejsza jest LM.

0

@cules100pro Jeśli się nie mylę to chyba tylko Cruyff i Guardiola wygrywali z Barcą mistrzostwo Hiszpanii 3 razy z rzędu.
Obecny sezon jeszcze się nie skończył a wy już dzielicie skórę na żywym niedźwiedziu?
Wygrywanie ligi hiszpańskiej to nie lada osiągnięcie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: