La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1804 Culés

Riqui Puig zostanie w Barcelonie w przyszłym sezonie i będzie grał zarówno w Barcy B, jak i w pierwszej drużynie.
@La Porteria

@ViscaBarca123 Ta portiernia to dobre źródło?

@VamosRakieta To zależy, który portier podał newsa.

@ViscaBarca123 Dobry pomysł. Po następnym sezonie pewnie odejdą Ivan z Vidalem i być może jeszcze ktoś, więc zrobi się trochę miejsca. Ciężko byłoby mu złapać dużą ilość minut w nadchodzącym sezonie ze względu na ścisk w pomocy.

@PrinceDamon Ivan i Vidal nie odejdą razem tego lata.

@PrinceDamon być może odejdzie Ivan ale Vidal powinien zostać

@Messibestplayerintheworld Na odwrot, Ivan powinien zostac.

@Rewolucja123 Na odwrót, Vidal powinien zostać.

@Bartek22 No to twoje zdanie. Ja uwazam, ze Ivan wiecej daje Barcelonie.

@ViscaBarca123 Oby grał równie dużo w pierwszej drużynie co w drugiej. Czas zmienić wizerunek La Masii

@robsesh Juz samo wystawienie mlodych na Levante i Huesce mnie cieszy, widac ze Valdek sie rozluznil.

@Rewolucja123 Ja nie mówię, że mniej daje, natomiast raz dostaniemy za niego więcej niż za Vidala. Dwa przychodzi de Jong, któremu profilem bliżej do Rakiticia. Trzy Vidal to idealny rezerwowy z jakością i pazurem. Potrafi po wejściu zmienić obraz meczu.

@ViscaBarca123 Chodzi mi o lato 2020.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.