- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
20
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
macio_944
21
@Moderacja jeśli promowanie własnej treści jest niezgodne z regulaminem, to radzę ten przepis... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
3
Dlaczego jak Suarez teraz wrócił do obrony nikt go nie pochwali? Pojawiły się tylko komentarze wyśmiewające jak pod koniec 1 połowy źle przyjął piłkę, ale jak początek miał naprawdę dobry to nie widziałem pozytywnego komentarza. To samo z Rakiticiem. Jakby źle do Messiego dośrodkował to cała strona wyśmiewania by była, ale jak zaliczył bardzo ładną asystę to już ciężko napisać. Suarez może nie gra wybitnie, ale widać zdecydowaną różnicę w porównaniu z chociażby ostatnim meczem. Trochę obiektywizmu by nie zaszkodziło. Obrona na razie dramatyczna. Ta 2 bramka jest nie do wytłumaczenia.
2
@student97r Miał taki dobry początek, że miał złe podania i nie potrafił przyjąć piłki od Pique. Do jakiego stopnia gra tak źle Barcelona, by chwalić zawodnika Barcy za takie coś? To jest obowiązek.
0
@student97r Big Sam na boisku to był tragiczny wybór dzisiaj, chyba najgorszy na boisku
0
@Chwytliwy Mamy chwalić gościa który gra w piłkę zawodowo że chciało mu się łaskawie wrócić do obrony i wspomóc kolegów, spójrz jak gra griezman kasy mecz charuje w obronie a bramki też strzelać potrafi
0
@student97r Ja wszystko rozumiem, ale przy tej drużynie i przy jej grze jakikolwiek optymizm jest nie na miejscu. Jak Sevilla na luzaku strzela nam dwie bramki w kluczowym momencie sezonu, w dodatku w 45 minut, trudno mówić o optymiźmie. Wierzę, że z tego wyjdziemy, ale wydaje mi się, że będziemy na to musieli sporo poczekać, a wtedy to może być już po obiedzie i zostaniemy z musztardą.