- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 640 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Arkon
5
Wiem, że tu Lewica ma minimalne poparcie i coraz bardziej to rozumiem. Oglądałem w Polsacie... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
BorzyKrzys
16
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 640 Culés
0
Polecacie jakiś godny uwagi czarnobiały film?
Tylko nie piszczcie: "Śmierć w Wenecji" :D
9
@Kapitan hawk Psychoza, 12 gniewnych ludzi.
6
@Kapitan hawk 12 gniewnych ludzi panie kolego, klasyk.
1
@Kapitan hawk Przede wszystkim "Tramwaj zwany pożądaniem" z Marlonem Brando
"Człowiek, którego nie było",
"Zawrót głowy" (i wiele innych Hitchocka jak np."Ptaki", "Psychoza")
Z nowych "Zimna Wojna" z Kotem
0
@Kapitan hawk "Gdzie jest generał" :D
0
@Kapitan hawk Pociag - Kawalerowicza, Cena Strachu - francuski, Poza prawem - z Johnem Lurie, The Addiction -Abela Ferrary. 12 Gniewnych ludzi - oryginal
7 Samurajow - rewelka!
1
@GenerałXavi Haha. Nie, nie :D Taki to tytuł czarno-białego filmu, który mi przyszedł jako pierwszy do głowy :D
0
@Kapitan hawk Ludzie wymienili tu sweitne filmy, wiec czego nie wezmiesz - bedziesz zadowolony.
12 gniewnych - film praktycznie w jednym pomieszczeniu rozegrany. ale oglada sie z zapartym tchem
7 samurajow - klasyk, swietny film, z legendarnym Mifune. Byl inspiracja dla westernow.
0
@Kapitan hawk Garsoniera
Przylądek strachu
Ptaki
Dziewczyna z prowincji
Zabić drozda
12 gniewnych ludzi
1
@Kapitan hawk "Nóż w wodzie" Romka Polańskiego.
1
@JuanPeron No doklanie! Brawo, ze przypomniales. Leon Niemczyk i muzyka Komedy.
0
@Kapitan hawk Śmierć w Wenecji
0
@Kapitan hawk Cokolwiek Bergmana i Felliniego, ostatnie perełki - Roma (dostępna na Netflixie) i Zimna Wojna, legendarna Casablanca (serio jest spoko), Noc Antiononiego.
0
@sebasek99 No jest jeszcze slynny Pies andaluzyjski Bunela, ale jakos nie wracam do niego.
1
@Colon Bo jest bez sensu. To coś dla fanów abstrakcji, ale tak dla normalnych ludzi, to tam jedyne, co jest warte uwagi, to ta legendarna scena kolaboracji brzytwy z okiem. Świetnie zrobiona, jak na te czasy. Nadal działa imo. Ale reszta filmu? meh.
0
@sebasek99 Dokladnie.
0
@Colon Po prostu sztuka. Każdy znajdzie coś dla siebie.