La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1807 Culés

jaką telewizję teraz się opłaca wziąć? Priorytet to LM, Eleven, Canal +

@Aureczek NC+

@Aureczek Wystarczy UPC i cyfrowy Polsat. Bedzie wszystko.

A na poważnie to jest straszny kibel. Wszystko podzielone, kiepsko naprawdę wyrwać cos sensownego. Mi się zaraz kończy umowa z UPC i chyba kończę współpracę.

@Aureczek Nie bierz Neti.. za c+,eleveny, lm place z netem 160 ziko.

@Aureczek Tylko nc+, ale to jedynie musiałbyś czekać na jakąś okazję. Na start La Ligi udało mi się mieć wszystko (eleven, canal+ i LM) za 81 zl, wiec sie opłacało, a widze, ze teraz ponad 100 zl trzeba dac, zeby mieć wszystko. Bądź cierpliwy i czekaj na okazję :)

@-barca4ever- jak się nazywa Twój pakiet który posiadasz?>

@escarabajo Nie potrzeba Cyfrowego Polsatu, UPC ma wszystko w tej chwili. C+, Eleven i Polsat Sport. Dopiero co podpisywałem z nimi umowę w grudniu.

@Aureczek Ja mam Multimedia net wzorowo (120Mb) i wszystkie kanaly HBO Eleveny c+ nc + itp

@Robertinho I jaka jest cena takiego pakietu?

SkN

@Aureczek Ja mam aktualnie NC +. W pakiecie oczywiście Eleveny, Canal + no i LM do końca roku miałem za darmo. Razem z multiroomem płacę 85 zł. Teraz dojdzie Polsat bo od nowego roku trzeba go wykupić i ciekawy jestem ile wyjdzie za całość razem z nim.

@-barca4ever- Ja mam razem z Internetem za 130.

@Robertinho 130 i masz w tym Polsaty sport te dodatkowe do ligi mistrzow?

@escarabajo Dokładnie tak.

@Robertinho No to jutro dzwonię;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Sonny Anderson po dwóch sezonach spędzonych na Camp Nou, opuścił FC Barcelonę i przeszedł do Olympigue Lyon. Francuski klub zapłacił za niego rekordowe 19 mln euro. Z katalońskim klubem Brazylijczyk zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii (1998, 1999) oraz Copa del Rey (1998).