- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1323 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1323 Culés
3
http://weszlo.com/wp-content/uploads/2018/12/po18.png
Najlepsi prawi obrońcy w 2018 r według Weszlo, dla mnie miejsce Roberto to jednak przesada tak jak tylko pozycja nr 7 dla Kimmicha którego uważam za najlepszego prawego obrońcę na świecie. Carvajal pierwsze miejsce tylko za LM i pierwsze półrocze w drugim już nie istniał przez kontuzje.
0
@Janiama Meunier to też jakieś jaja:)
0
@Gaucho Dokładnie, tylko za mundial
2
@Janiama przepraszam, Cancelo jest lepszy od Roberto, tak samo Kimmich czy Arnold
A Muenier to chyba za piękne oczy dostał 2 miejsce
1
@Chwytliwy Dla mnie Roberto na tej liście to góra 7 miejsce dlatego pisałem przesada
0
@Janiama dziwne, że nie dali carvajala w sekcji "bramkarze" :D
5
@Janiama Ale jak patrzę na ten ranking to straszna bieda z tymi prawymi obrońcami jest, tylko tak z 5 jest wielką topką ,reszta to bardzo dobrzy zawodnicy
Kurcze, bida
1
@Chwytliwy To tak naprawdę świadczy o poziomie zawodników w obecnej piłce. Naprawdę bida
0
@Janiama fakt, ale na prawej to jest naprawdę koszmar, od dawna nie widziałem tak źle obsadzonej pozycji, pamiętam jeszcze jak był lahm,alves,cafu,zanetti, salgado, neville itd itd ,to był naprawdę poziom, a teraz trudno o takich
0
@Janiama Kimmich zdominował zeszły sezon tak samo jak i w tym aktualnie jest najlepszy.
1
@Chwytliwy Thuram, Zambrotta..
0
@Janiama Ahh, Thuram, chyba jeden z najbardziej kompletnych prawych obrońców(szybkość,siła,dobra technika, bardzo dobra gra w ofensywie jak w defensywie) i najbardziej charakternych w historii futbollu,jego podejście do ludzi , między innymi Ibra było magiczne, to dzięki Thuramowi Ibra stał się takim piłkarze, gdyby nie jego problemy z sercem to facet mógłby być chyba najlepszym na swej pozycj