La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 910 Culés

40

FC Barcelona nie sfinalizowała jeszcze umowy z Ajaxem, ale ma ustne porozumienie odnośnie transferu de Ligta w lecie. de Jong nie jest priorytetem Barçy. [Francesc Aguilar]

5

@BarcaInfo No to niech kur lepiej zacznie być priorytetem.

7

@BarcaInfo I dobrze, mamy Oriola.

11

@BarcaInfo Rabiot za darmo + De Ligt latem - dobra opcja.

4

@marcinK0000 Raczej de Ligt jest potrzebniejszy, ale nikt nie obraziłby się gdyby zawitali do Barcelony we dwóch.

8

@marcinK0000 Celem raczej jest ''darmowy'' Rabiot. Barcelona nie rozbije banku na dwóch młodych piłkarzy, ponieważ to duże ryzyko. 70M euro za de Ligta to już wielka inwestycja, a co dopiero dawać tyle samo czy więcej za de Jonga.

1

@BarcaInfo a ten cały Tanguya Ndombélé ?

17

@BarcaInfo Za to lepiej wydać 13mln netto + bonusy rocznie na zawodnika który do nas nie pasuje. Do tego jest dosyć konfliktowy. W przypadku gdy się nie sprawdzi ciężko będzie go sprzedać z takimi zarobkami bo nikt nie płaci takich chorych pieniędzy jak Barca. Jeśli w przyszłości trzeba byłoby z nim przedłużyć kontrakt to nawet nie wyobrażam sobie jaka by sobie zaśpiewał podwyżkę. Plus nie zapominajmy o tym, że taka pensja Rabiota może kompletnie zniszczyć drabinę płacowa i wywołać kłótnie w szatni.

0

@Granto Jestem za transferem de Jonga, ale nie za 70-80M euro. Jeszcze jak Ivan ma zostać w klubie to tym bardziej nie widzę sensu ściągania piłkarza na ławkę za taką kwotę, bo jeśli ma dostawać ograniczoną liczbę minut, to lepiej, żeby te minuty dostawał Oriol, którego mamy za darmo. To jest bardzo dużo pieniędzy, a de Jong jeszcze nic konkretnego w Europie nie pokazał. Już za de Ligta będziemy musieli zapłacić sporo pieniędzy, a jeszcze musimy wzmocnić inne pozycje. Również pojawią się plotki o powrocie Neymara.

0

@BarcaInfo Dobre źródło? Który to tier?

1

@Konias4318 Dobre źródło :)

0

@BarcaInfo Dziękuję :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?