- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1334 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1334 Culés
0
Sport Bild informuje, że od 2021 roku zostanie zmniejszona liczba drużyn występujących w LE do 32. Mają również powstać jakieś 3 rozgrywki europejskie. :)
8
@student97r Może w tych trzecich rozgrywkach nie będzie takiej kompromitacji Polskich zespołów...
1
@BarcaInfo Będą podobno grały drużyny z okręgówek europejskich + drużyny z ekstraklasy zostaną dopuszczone.
2
@BarcaInfo Juz widze Legie w grupie z druzynami z San Marino i tym podobnych :D JEszcze wieksza szansa na kompromitacje :D
1
@BarcaInfo Polskie kluby w tym momencie: "potrzymajcie nam piwo"
0
@student97r Może każda z tych trzech rozgrywek będzie dostosowana do umiejętności występujących w niej drużyn i polskie kluby będą mogły w koncu dojść do fazy grupowej, ba! Może nawet z niej wyjdą :D
0
@adambądkowski93 Polskie kluby stać na Ligę Mistrzów, tylko potrzeba odpowiednich ludzi na stanowiskach. Legia w ostatnich latach załapała się i każdy z nas się cieszył jak strzelała bramki Realowi.
4
@BarcaInfo Kibice na stadionie zwłaszcza się cieszyli :D
0
@BarcaInfo Tak samo gdy grał Lech z Juventusem i City, choć dość dawno. Potrzeba mega przebudowy polskiej piłki klubowej, bo jest potencjał a nie ma kto go wykorzystać
0
@student97r Ponieważ w Europie ćpają bez umiaru i na wszystkich szczeblach, wiec powstają coraz bardziej irracjonalne pomysły Zlikwidowano PZP teraz znów planują powstanie nowych rozgrywek, ale najbardziej mnie wkurza projekt 48 drużyn na MŚ. Szkoda ,że nie zaproponują 128 drużyn. Polska bedzie miała w grupie San Marinoi Wyspy Owcze i wyjście z grupy bedzie nie lada sztuką