La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 973 Culés

0

Zamierzam sie przeniesc do plusa na karte bez żadnej umowy, a wiec do klientów plusa z jakich pakietow korzystacie?

1

@czosnekfcb Plush 25zł/m połączenia, sms-y, mms-y przez cały miesiąc bez limitu, społecznościowe za free, i dużo neta.

0

@czosnekfcb Mam nielimitowane rozmowy, smsy i 10gb internetu. Płacę coś około 60 zł. Plus ma słaby zasięg zwłaszcza poza miastami.

0

@SeeleyBooth No to przepłacasz i to grubo.

0

@MesQueUnClub_87 Abonament w granicach 30 zł reszta to rata za telefon. Niedługo abonament dobiega końca więc będę negocjował lepsze warunki.

0

@SeeleyBooth A no chyba, że tak, mi gościu w salonie doradził, żebym się nie wiązał żadnymi umowami, bo to samo jest na kartę, doładowuję co miesiąc za 25zł i wszystko za darmo, a net to chyba się nakłada bo już mi się uzbierało 29GB.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?