La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

0

Oglądając wczoraj Atletico jeszcze bardziej mnie denerwuje i przygnębia ta porażka z Roma w LM. Ostatnio mieliśmy w tych rozgrywkach ogromne problemy z drużyna z Madrytu i w końcu była szansa ze nam nie staną na drodze dzięki temu ze odpadli już na etapie fazy grupowej. Będą w tym sezonie według mnie naprawdę niełatwym przeciwnikiem. Tworzą fajny projekt sportowy a teraz jeszcze zbudowali sobie ławkę. Liczę ze EV coś wymyśli aby poprowadzić nas do triumfu w LM

2

@AlwaysBlaugrana "Rotacje" to jest kluczowe słowo jeśli chodzi o wygranie LM.

konto usunięte

0

@AlwaysBlaugrana Gorzej jak znowu będzie przestraszony i będzie wystawiał np Vidala na skrzydle. Tak wiem, popłynałem ale skoro Gomes czy Paulinho grali na prawej stronie to i Vidala może tam wepchnąć czy innego Rakiticia.

konto usunięte

0

@QAZ Myslisz ze jak ci rozrysuja przed meczem vidala na prawej pomocy to on tam caly mecz biega?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?