La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

7

Czytając niektóre komentarze na prawdę żałuję, że nie ma opcji "nie polecam"

Może jak by jeden 10 latek z drugim dostali po kilkadziesiąt czerwonych unlike-ów to by ogarnęli, że to ani śmieszne ani się nikomu nie podoba "kurła".

Chociaż szczerze wątpię, że cokolwiek jest w stanie pomóc...

4

@JulianoBelletti Belletti uspokoj się :pp
P.S Kurła :DDD

2

@JulianoBelletti Ziomek, kurła... widzisz, to takie nasze polskie powiedzonko, które symbolizuje naszą prawdziwą, januszową Polskość.

konto usunięte

0

@JulianoBelletti Jak to nie ma? Jeśli jakiegoś komentarza nie polecasz to po prostu go nie polecasz :D Proste

0

@JulianoBelletti Kiedyś było.

0

@l0Messini I usunęli?

0

@Crack18 Na to nie wpadłem :P

Nie no, może jeden z drugim myślą, że ktoś jeszcze go po prostu nie przeczytał itd .. W tej pokręconej logice można się spodziewać wszystkiego...

0

@l0Messini Tak mi się właśnie kojarzyło, że było.. ale nie wiedziałem czy nie pomyliłem z inną stroną.

Przydało by się znowu. Taki kulturalny hejt z jednej strony. Ktoś pisze głupi, nic nie wnoszący komentarz to dostaje kilkadziesiąt tarcz na czerwono i omijać takiego gościa z daleka

0

@JulianoBelletti Julek kurła spokój tam

0

@JulianoBelletti A tak pozatym, jak wiadomo na tej stronie banują za przekleństwa więc kurła tym bardziej się przyjęło

konto usunięte

0

@JulianoBelletti Nie wiem czy to by pomogło bo wtedy jeden z drugim robili by sobie zawody kto zbierze więcej czerwonych

0

@Crack18 O! To jest absolutnie genialny pomysł!

0

@Wilczeq Były plusy i minusy, a potem zmienili to na zielone polecenia

konto usunięte

0

@JulianoBelletti Pomogło by 100 unlike-ów i ban na 3 dni. :)

0

@SHIBA Nie, bo hala dzieci by zalozyly pierdyliard kont i dawały by minusy wszystkiemu co popadnie

0

@SHIBA Genialne. Selekcja naturalna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?