O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Arsenal,
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3042
  • Liczba komentarzy 148
  • Polecenia 525

Komentarze

1

@le0messi no niby fajnie... Złowróżbnym krukiem być nie można fakt, ale wróżką zębuszką też nie.. Realizm jest tu najwygodniejszą opcją. Kessie i Christensen niby klepnięci, ale przypomnę tylko jak czekaliśmy na Wijnalduma ;)
Twoje przekonanie i luźne stwierdzenia o Raphini, Lewym i Solerze też są co najmniej godne podziwu. Żeby nie było - życzył bym sobie żeby wszystko poszło zgodnie z twoim komentarzem. Ale dopóki nie usłyszę fichado, to po prostu patrzę racjonalnie - czyli, że jesteśmy w dupie zwyczajnie ;)

0

@Kazragore po części się zgadzam.. Ale ile było sytuacji kiedy to piłkarz jest na siłę wypychany z klubu, mimo ważnego kontaktu.. Albo jeszcze inaczej. Rok do końca kontraktu, piłkarz nie chce go przedłużać i ląduje na trybunach czy w rezerwach. Idąc twoim tokiem myślenia to klub też wiedział na co się godzi podpisując określony kontrakt i nie powinien robić cyrków.
Niestety w ciągu kilku miesięcy, a co dopiero lat zmienić może się wiele. Zgadzam się, że to nie piłkarz powinien dyktować warunki, ale z niewolnika nie ma pracownika i temat jest dość złożony ????

0

@wroner dokładnie to samo pomyślałem, ale chciałem najpierw zobaczyć czy już ktoś tego nie napisał :p

0

@busel004 co do tego też akurat mam wątpliwości.. Neya czy Viniciusa i kilku innych może jeszcze nazwał bym bardziej wyjątkiem niż regułą. Mi transfery prosto z Brazylii, kojarzą się akurat wyjątkowo źle ;)

0

@busel004 ni ładu, ni składu w tym komentarzu nie widzę. Piszesz o link ataku i zestawiasz tam Morate i Tagliafico. Później piszesz o młodych obiecujących zawodnikach i wplątujesz w to Luuka czy Brajta ????
Domyślam się, że nie o to ci chodziło, ale wyszło jak wyszło.

Co do wzmocnień to fakt, że miodu nie ma. Ale jak to się mówi, na bez rybiu i rak ryba. Oprócz Grimaldo mnie też żadne z tych nazwisk wielce nie przekonuje, ale gromadzenie środków moim zdaniem to bzdurny pomysł. Musimy wzmocnić się już teraz, jakkolwiek, bo brak lm w przyszłym sezonie, to będzie dopiero katastrofa.. I nie mówię już o nastrojach, tylko właśnie o finansach

Zobacz wszystkie

159

To strona kibiców i sympatyków Barcelony. Klubu w którym legendy się szanuje i ciepło wspomina, a co za tym idzie często również śledzi ich dalsze losy.

Jeśli tego nie czujesz to odpowiedź dla mnie jest prosta

37

Rafinha może dać nowe rozwiązania i chyba ewidentnie leży Valverde. Sprzedaży raczej nie ma się co spodziewać :)

28

Moja skromna opinia:

*sprzedać Digne, włączyć Cucurelle- na tyle meczy ile w sezonie gra Luca, Mark też powinien sobie poradzić. Mecze i treningi z pierwszym zespołem może pozwolą wskoczyć mu na wyższy poziom. Jeśli nie to po sezonie czy dwóch można się rozejrzeć za wartościowym zmiennikiem typu Digne.

*Roberto do środka pomocy, Palencia na zmiennika Semedo. Podobna sytuacja jak wyżej z tym że jeśli Palencia nie będzie dawał rady, to zawsze może tam wrócić Roberto.

*Alena to wiadomo, powinność.

*Jeśli przyjdzie dobra oferta za Cilessena to też bym ją rozważył i postawił na bramkarza z cantery. Nie czarujmy się, drugi bramkarz (zakładając, że Mark jest zdrowy) nie jest niezbędny. Liga mistrzów i liga dla matsa, a w Pucharze w mniej ważnych meczach może zagrać młody. Tak jak w poprzednich przypadkach, jeśli się nie sprawdzi to wtedy kupić zmiennika.

*osobiście dawał bym jeszcze szansę Arnaizowi

Zaraz ktoś napisze coś w stylu: ta, jasne, a jak Alba czy Stegen doznają kontuzji to jesteśmy w ciemnej d... Nie zakładam takiej sytuacji od razu. Może to zbyt "romantyczne" podejście ale dało by oszczędność na pensji, kilku wychowanków do składu i przede wszystkim szansę młodzieży, oraz sygnał dla młodszych, że jest się o co tłuc i nie trzeba uciekać do Anglii.

23

I myślisz, że to przypadek, że sprzedali najlepszego z możliwych do sprzedaży, tak?
Przecież to chyba logiczne. To nie Barca wybiera kogo sprzeda. Przyszedł Everton po Digne, a Barca mówi "sorry możemy wam sprzedać Gomesa jak chcecie"
Digne grał solidnie ale grzał ławę. Nie dość że zarobiliśmy, to teraz ławę może grzać wychowanek :)
A jak przyjdzie dobra oferta za pozostałych zawodników (o ile wgl przyjdzie) to na pewno i ich zarząd sprzeda :)

17

Nie.. Tego który od kilku sezonów prezentuje bardzo wysoką formę.

Może twoim tokiem myślenia pozbędziemy się Messiego? Tak, tego który na tym mundialu nic nie pokazał.