La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

21

Najbardziej martwi mnie, że Gomes nadal znajduje sie w klubie. Jezeli zostanie na kolejny sezon to tylko zabierze cenne minuty, ktore mogliby otrzymac chociazby gracze rezerw

1

@zTx Spokojnie, odpali ;)

konto usunięte

5

@Witekk10 Kwestia lat.

0

@zTx Przecież to było do przewidzenia, że nikt go nie będzie chciał. Zwłaszcza po jego wyznaniu, że nie radzi sobie z presją.

konto usunięte

0

@zTx Przecież on w tym okienku zostanie sprzedany. Na szczęście parę klubów się nim interesuje. Pozostaje tylko kwestia za ile. Jak dostaniemy 30 baniek to będzie super. Jest dopiero 11 dzień okienka, a i tak sporo już zdążyli zrobić - sprzedać Deulo, Paulinho (bliski odejście jest też już Marlon), kupić Arthura, Lengleta. Wszystko na spokojnie ;)

0

@LuisSalvano Tak jak mial byc sprzedany rok temu i pol roku temu :) tez mialo byc kilka klubow zainteresowanych. Szkoda ze na plotkach sie konczy i oficjalnych ofert nie ma

konto usunięte

0

@zTx Rok temu go zostawili, bo przyszedł nowy trener i widocznie chciał go przetestować na własnej skórze. Dał jemu wiele szans, zobaczył, że nic z tego nie będzie, to po kiego grzyba ma go trzymać w drużynie? Tym bardziej, że Valverde chce mieć wąską kadrę.

1

@LuisSalvano Raczej wypożyczony. :-P

konto usunięte

0

@samueleto Jeśli poszli po rozum do głowy to nie wypożyczą ;p

konto usunięte

1

@Witekk10 Odpali chyba papierosa z Mathieu

0

@zTx 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?