La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

19

Ciekawe jaki numer dostanie Arthur. Szczerze to chciałbym go widzieć z numerem 8 po Andresie. Ostatnio miło się wypowiedział o Hiszpanie:

''Oglądając Iniestę, zacząłem inaczej rozumieć futbol. On był dla mnie wzorem do naśladowania.''

Mam nadzieje, że to właśnie on dostanie 8 :)

konto usunięte

0

@BarcaInfo Myślę, że fajnie by było jakby Cou miał 8, a Arthur 6 :D

Tylko jeszcze musi pokazać, że na 6 zasługuje :) Chociaż numer sezonu nam nie wygra... ;p

konto usunięte

23

@BarcaInfo 8 zarezerowane dla Verattiego, jutro konferencja.

0

@BarcaInfo Mnie bardziej ciekawi kto dostanie "7" :D

1

@BarcaInfo Ja widzę u niego numer 6. U Alenii 8/10 (jak Messi skończy karierę, to wtedy).

1

@kordyl1010 Jakoś przyzwyczaiłem się do 14 Coutinho - pasuje mu. :)

3

@BarcaInfo Żeby był lepszym posiadaczem legendarnego numeru od Denisa.

3

@Rewolucja123 Numer 6 ma Denis, który zostaje w klubie.

5

@BarcaInfo Mam nadzieję, że dostanie 6 po Xavim, a barceloński Brożek dostanie numer godny swojej gry.

konto usunięte

0

@szkutnik91 Pavon albo Willian

konto usunięte

0

@kordyl1010 Denis przez 2 sezony nie pokazał że zasluguje na 6 a dalej ją nosi :/

konto usunięte

0

@Bartek22 15 po POWlinho? :p też za dobry xD

2

@Lukii9090 22 po Vidalu i będzie dobrze. Tylko najpierw Vidal musi odejść, to już takie proste nie będzie :)

konto usunięte

3

@BarcaInfo Ta 6 dla Denisa to jak błąd w Matrixie :p

konto usunięte

3

@BarcaInfo To fakt, zgodzę się z Tobą :) Ale fajnie by było jakby 8 nie poszła do jakiegoś no-name, nie licząc Arthura :D Może Alenia... :)

konto usunięte

1

@Bartek22 Jeszcze za dobry bo Vidal chociaż nie raz pokazywał charakter na boisku :p dal bym mu 16 po Deulofeu jak Arnaiza wypożyczą. Dla Demo wersji Isco idealny numer :p

konto usunięte

1

@Lukii9090 Racja ;/

konto usunięte

0

@kordyl1010 Nie mialem pomyslu co nowego wymyślić wiec wymyślilem "Isco w wersji Demo" :p

konto usunięte

1

@Lukii9090 hahahaha :D

konto usunięte

1

@kordyl1010 Podobnie gra do Isco ale ma dużo mniejszą wizję gry, podobnie jak Isco holuje pilkę, wdaje sie w dryblingi ale nie zawsze mu to wychodzi i wiecej strat notuje :p

konto usunięte

0

@BarcaInfo Myślę, że albo 8, albo numer po Gomesie weźmie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?