La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

91

COPE: Luis Enrique nowym selekcjonerem Hiszpanii.

125

@BarcaInfo Tymczasem w domu Sergiego Roberto:

*Słychać dźwięk otwieranego szampana

0

@Geble Wielcy bogacze kurła, szampana pić bedą. Normalny człowiek haruje jak wół przez cały tydzień po 10 godzin, a i tak ledwo starcza na Amarene i bletki, bo tytoń bez akcyzy to jednak da zaoszczędzić

konto usunięte

0

@Geble Jak dla mnie niezależnie od selekcjonera, Roberto jest za słaby na reprezentację. Taki problem bogactwa.

4

@KacperFCB Za słaby, czy też nie, chyba nikt nie zaprzeczy, że Roberto był dla Lucho tym kim Keita był dla Guardioli - czyt. pupilkiem. Każdy trener takiego ma.

1

@WielkiPolak A czyja to wina? Jak się nie chciało uczyć w szkole, robić studiów, to teraz pozostaje praca za najniższą krajową i wielki lament.

0

@BarcaInfo Dobry wybór mam nadzieję że Lucho zaprowadzi tam porządek.

2

@Pawlak1992 Ty, ty uważaj sobie chamie, bo za moich czasów nie było takich możliwości jak dzisiaj. Gdybym z Lechem nie obalyli komuny, to dzisiaj pilbys pewnie denaturat pod upadłym PGR-em i opłakiwał gospodarke centralnie zarządzaną.

3

@WielkiPolak Gdy Lech obalał komunę to ciebie jeszcze na świecie nie było.

2

@Pawlak1992 on sam własnoręcznie pokonał cały związek radziecki xD

1

@snoopdegie I walczył w II Wojnie Światowej, zastrzelił Hitlera i zabrał jego ciało, dlatego nikt nigdy go nie odnalazł. Pewnie trzyma jego prochy w domu jako trofeum, bo pokonał Niemców i zakończył wojnę. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy