- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1204 Culés
Gorące dyskusje
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
clyde
13
Chyba wiem co Szymon Hołownia miał na myśli jak mówił, że lekarze będą dzwonić do... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
KrychaFCB
10
Ta baba to chodząca kompromitacja a o jej dymisji ani widu, ani słychu.https://twitter.com/chrzani... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1204 Culés
0
To co, kto jeśli nie Griezmann? Hazard? Martial? Lemar? Mahrez? Insigne?
3
@hen0x Hazard:) ale nierealne:)
0
@hen0x Neymar. XDDDDDDD
3
@hen0x Martial ciekawa opcja. Wciąż młody i ma duży potencjał. Fernandez go obserwował ale już go nie ma w klubie.
0
@hen0x Hazard? Po co? Lemar do Atleti. Mahrez do City. Insigne za slaby. Martiala tez bym chcial.
0
@hen0x Nikt... W sumie chyba nikt nie myślał na początku sezonu, że Griezmann może do nas trafić. Spoko, klub bardzo chciał tego transferu to spoko, cieszę się. Jak nie przyjdzie - płakać nie będę, jak przyjdzie - fajnie. Przydał by się pomocnik bardziej.
1
@escarabajo Czemu nierealne? Ma tylko dwa lata do końca kontraktu, a Chelsea nie dostało się do LM. Są podstawy do negocjacji.
0
@BarcaInfo Ale są raporty i jest świadomość, że chce odejść z United. Pytanie tylko: czy byłoby dla niego miejsce? On raczej woli grać z lewej strony, a przydałby się ktoś na prawą.
0
@hen0x Może by tak Paulo Dybala?
0
@GenerałXavi Valverde do dopełnienia formacji nie potrzeba pomocnika, a kogoś na prawą stronę.
3
@hen0x Dembele jest na prawą
0
@hen0x Kogo fernandez nie obserwował
Pewnie dopina transfer Rodrigo w Brazylii
0
@hen0x No Abidal mógłby przekonać jakiegoś Francuza do przyjścia. I Lemar, i Martial to byłby fajne opcje.
1
@Vempers Dybala nie może grać z Leo w jednej drużynie.
1
@Lord_Vader Póki co Dembele jest na ławkę.
0
@hen0x To po to żeby nie był na ławkę kupmy skrzydłowego
0
@Lord_Vader Może powinni kupić tego, kogo chce sztab/trener? Było wiele informacji o tym, że Valverde chce Griezmanna lub innego wszechstronnego napastnika.
0
@hen0x Marzę o Mbappe. Jak widzę jego ruchy, przyspieszenie, technikę... gosc na dekadę.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@escarabajo No wiadomo, największy z talentów. No ale nawet jeśli coś się stanie i PSG go ostatecznie nie wykupi, to Barcelony raczej i tak nie będzie na niego stać.
0
@hen0x No wlasnie. Niestety.
0
@hen0x Hazard