La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

0

Cavs, to taki trochę Real. Niby grajo jedno wielkie G, sędzia im sprzyja w kluczowych momentach, a LBJ szarogęsi się jak CR7 i koniec końców wygrywają najważniejsze trofeum w sezonie :D
Różnica jest taka, że LBJ'a po prostu lubię i cenię, a CR7 jedynie cenię :P

33

@michal26 Nie porównujmy LeBrona do Cristiano, bo LeBron udowadnia, że jest najlepszy na parkiecie każdego meczu !

0

@barcowy1899 przecież porównałem ich tylko w jednej rzeczy...Obaj wymuszają decyzję sędziów i mimo atletycznosci - grają bardzo pod faul. Lekkie dotknięcie i łapy do góry.
LeBron jednak dominuje. Coś jak Messi. Potrafi też jak nikt inny wziąć na swoje barki ciężar gry i przechylić losy spotkania. Dzisiaj to udowodnił. Życzę Mu czwartego trofeum, bo zasługuje na nie. Aż dziś, że do tej pory zdobył "jedynie" trzy. Coś jak Messi z 4 LM. Obaj powinni mieć po 6-7 w całej karierze :)

konto usunięte

1

@michal26 A który topowy zawodnik nie szuka faulu?-kiedyś grali by trafić, dziś by złapać przeciwnika i trafić.

Najlepsi, tacy jak właśnie LBJ, Durant, Westbrook, Harden, Irving i jeszcze z 20- innych potrafią do tego nawet przy kontakcie trafić i to sprawia, że się ich docenia...

Nie aktorzą, bo są kamery. Można? można.

Gdzie piłka, a gdzie koszykówka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?