- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 891 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 891 Culés
0
W jakie teorie spiskowe wierzycie? Płaska Ziemia? Reptilianie? NWO? Coś innego?
0
@Ghandi Tusk opcją niemiecką. :D
1
@Ghandi Jeśli mam wybierać z tych trzech to najbardziej w NWO.
0
@Ghandi Najbardziej chyba w NWO :D
13
@Ghandi Ustawiana Liga Mistrzów :p
1
@Ghandi Beyonce wraz z Rihanną rządzą światem. Pooglądaj teledeski. Są naszpikowane symbolami.
2
@Ghandi Niektórzy wierzą jeszcze, że Real smaruje kaską. :D
0
@Ghandi NWO to chyba jedna z najbardziej prawdopodobnych teorii. Podstaw w realnym świecie przecież naprawdę sporo od polityki na najwyższych szczeblach po portale społecznościowe.
17
@Ghandi Pakt z diabłem Zidane'a
0
@sebasek99 Jaki byłby cel wstawiania takich symbolów do ich teledysków?
0
@Ghandi Schodzą się czasami i śmieją, że podają odpowiedź na tacy, a ludzie dalej nie ogarniają. Na szczęście niektórzy znają prawde! Nazywani głupcami, ale kiedyś to oni się będą śmiać. A raczej wymownie patrzeć na innych w obozie pracy, gdzie trafi wiekszość.
0
@Ghandi Żydzi rządzą Ameryką.Co potwierdzają ostatnie wydarzenia w Strefie Gazy.Trzeba strzelać do 11 latków żeby Izraelski interes się zgadzał.Ale moim zdaniem to nie teoria spiskowa tylko prawda.
0
@Ghandi Spisek to cały świat, Rządy USA ROSJI I CHIN
0
@Ghandi W Masonów :v
0
@krzychu1526 Jakby tak przeanalizowac plan nwo to przeciez to sie wszystko realizuje,powoli zeby tlum sie w tym przyzwyczail zyc i siema.