La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1051 Culés

0

Andrzej Grębosz, legenda, skończył dziś 69 lat! Wszystkiego najlepszego i dziękujemy za te wspaniałe chwile zwłaszcza w europejskich pucharach.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Wielkiego Widzewa i w ogóle Widzewa.

konto usunięte

0

@GamperKubalaCruyff Grębosz Surlit Tłokiński Rozborski Boniek Smolarek, pamiętam te słynne mecze z Juve czy z Liverpoolem. To były czasy, gdy Polscy piłkarze nie mogli wyjeżdżać za granicę przed ukończeniem 30 roku życia a w klubach zagranicznych mogło grać tylko dwóch obcokrajowców.

0

@Janiama Zgadza się. Ja pamiętam te mecze z dzieciństwa(wprawdzie nie wszystkie) ale począwszy od roku 1982 i to od jesieni. W którymś roku ale nie pamiętam w którym Widzew zagrał w pucharach bodaj z Galatasaray i przegrał z kretesem a ja się tak zdenerwowałem że przerzuciłem się na kibicowanie Legii ale głównie w europejskich pucharach. Natomiast Widzew na zawsze pozostanie moją pierwszą miłością już do końca życia! To były rzeczywiście wspaniałe lata dla polskiej piłki. Wspomniałeś o tych piłkarzach ale tych legend tamtego Widzewa było jeszcze kilku przynajmniej, nie możemy zapomnieć o Andrzeju Możejce, Wieśku Chodakowskim, Śp. Staszku Burzyńskim, Pawle Janasie, Tadziu Gapińskim, Marku Filipczaku, Romanie Wójcickim, Józku Młynarczyku, Władku Żmudzie czy Wieśku Wradze. Jeśli jesteś sympatykiem zwłaszcza Wielkiego Widzewa to niemal powinieneś przeczytać książke o tym samym tytule.
Pozdrawia stary Widzewiak i cule a la muerte!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?