La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

konto usunięte

19

Naprawdę spodziewaliscie się wczoraj wielkiej gry naszego zespołu? Mamy 11 punktów przewagi przed sobą najważniejszy miesiąc w roku. Już w środę pierwszy mecz z Roma do tego Messi na ławce i brak Busiego a chłopaki wrócili z meczów reprezentacji. Troszkę wyobraźni, mentalnie byliśmy gdzieś indziej o jakoś tam będzie i było bo koniec końców dobry wynik. Najlepsza Barca jest zawsze w najważniejszych momentach co pokazywała nie raz w tym sezonie. Wesołych Świąt!

2

@Janiama Nie. Ja się spodziewałem jako tako solidnej obrony, nawet bez Busiego. Wszak Ivan nie raz godnie Go zastępował na tej pozycji. Niestety okazało się, że wszystko się w defensywie rozsypało, oby tylko na chwilę. Z przodu wiadomo było, że to będzie zależeć od Sevilli, ale wydawało mi się, że tak czy tak coś tam wpadnie przy takim potencjale. A tu znowu jedno wielkie kupsko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?