La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

1

Czy naprawdę komentarze typu ,,je**ć Barce" czy ,,je**ać Real" muszą być nawet pod transmisją meczu II ligi polskiej? :/

konto usunięte

0

@Wossi61FCB A czemu nie ?

0

@marcin000019 Bo to żałosne ;)

konto usunięte

10

@Wossi61FCB Mamy tutaj prawdziwego konesera piłki nożnej. :D

konto usunięte

0

@Wossi61FCB Mnie za to smuci fakt, że taką II ligę polską komukolwiek chce się transmitować, a żeńskiej piłki nożnej nie mogę znaleźć nigdzie. A chciałbym czasem obejrzeć sobie mecz piłkarek Barcy, czy nawet innych klubów.

0

@LuisSalvano Średnio pod taką transmisją jest 500-600 osób, więc to całkiem dużo. A co do kobiet to chyba brakuje zdeterminowanych kibiców albo po prostu chęci/ czasu.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Jeśli gra lokalna drużyna to na pewno komuś chce się to transmitować i oglądać. Wystarczy kamerka i transmisja na FB nawet.

1

@Wossi61FCB Oglądałeś Gryf-Stalówkę? Bo były tam właśnie takie teksty;D

0

@kamilo0066 Dokładnie :) i widziałem też ciebie wśród komentujących tam :D (na szczęście nie w taki sposób o jakim pisałem xd)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?