La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

konto usunięte

1

Unia Europejska zrobi gówno w tej sprawie bo odłączenie Katalonii jest im nie na rękę. Katalonia odłączy się od Hiszpanii, ale również od Unii, ponadto ich sukces mógłby zainspirować podobne ruchy niepodległościowe w kraju Basków, Irlandii czy Szkocji co mogłoby pogłębić kryzys w UE. Pozostaną świadomie ślepi na to ci się dzieje.

konto usunięte

3

@Ratamahatta W ogóle po co ta Unia? to już dawno z Europą nie ma nic wspólnego.
Rządy Niemiec i Francji...

0

@Ratamahatta Tak jak pisałem jeżeli tak zrobią ich stanowisko nie będzie miało już jakiegokolwiek znaczenia w pozostałych sprawach w tym Polski.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@hoeniker  Przecież napisałem, że jest im nie na rękę.

0

@Ratamahatta a, oki, to mój błąd.

niemniej - sugerowanie, że niepodległa Katalonia nie chciałaby być w UE to wyższy poziom abstrakcji. Euro, podleganie pod bank centralny, umowy międzynarodowe, umowy handlowe...

Musieliby dostać na głowę, by nie chcieć tam być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?