La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1294 Culés

konto usunięte

6

Niech rzucą w końcu te 120 baniek na stół i niech Cou się zgrywa z naszą drużyną. Z tymi śmiesznymi ofertami to robią podchody niczym dzieci w podstawówce, które chcą poderwać dziewczynę, ale wstydzą się wprost powiedzieć, że jest ładna, więc najpierw zagadują pod byle pretekstem...

0

@LuisSalvano Jeżeli możemy kupić taniej, to warto negocjować... Co innego, jak kupujesz bułkę za 50 centów, a kupno zawodnika za ponad 100 mln... wtedy każdy milion ma znaczenie.

konto usunięte

1

@hank_moody Tak, ale sam widzisz, jak te negocjacje wyglądają. Z Dembele to chociaż wprost mówią, że chodzi o kasę. A w przypadku Cou to publicznie świrują pawiana, że nawet za miliard go nie puszczą.

0

@LuisSalvano no to po co oferować 120? skoro 1 mld nie wystarczy? Trzeba poszukać innego piłkarza.

konto usunięte

0

@hank_moody Bo tak sobie gadają. Jak rzucimy 120-130 i odrzucą to mamy pewność, że uwzięli się jak baby i nie puszczą go. Wtedy można brać Seriego, albo poszukać kogoś innego. A jak rzucają po 80-90 baniek, to tylko się kompromitują. Takie oferty mogli składać 1-go lipca (tym bardziej, że zakup pomocnika i tak był konieczny, bez względu na to, czy Ney by z nami został).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?