- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
6
Ja jednak myśle, że odejście Neya jest całkiem prawdopodobne. Ta afera potwierdza moje wcześniejsze domysły. Wcześniej ich nie publikowałem z powodu ich kontrowersyjności i braku mocniejszych dowodów. A więc: MSN jawiło nam się jako zgrana ekipa i to nie tylko na boisku, ale także poza nim. Śmieszki na treningach, wspólne fotki itd. Prawdziwa przyjaźń! Okazuje się to jednak tylko grą prowadzoną przez pewnego filigranowego jegomości grającego z dziesiątką na plecach. Od dawna wiemy, że Messi jest Al'em Capone F.C Barcelony. Ustala taktyke, prowadzi treningi oraz wybiera cele transferowe. Moje źródła z Barcelony doniosły mi też, że Bartomeu narzekał, że Lionel ciągle karze jego żonie gotować milanese. Ta udawana przyjaźń miała na celu poprawe jego wizerunku, jednak takie silne osobowości jak Leo nienawidzą konkurencji, a taką zaczął być Neymar. W przeciwieństwie do Suareza, który jest gruby i mu się zdarza nie trafiać na pustą, a i jeszcze dobrą yerbe szmugluje. Po rozwaleniu PSG zagrożenie ze strony Brazylijczyka zaczeło być za duże. Za kulisami Messi dał mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany. Dlatego teraz piłkarz z Kraju Fawelii musi z ciężkim sercem podpisać cyrograf od szejka i przeprowadzić się do Śmierdzącego Serem i Pełnego Niemiłych Ludzi Miasta. Nie chce - co pokazuje jego zdjęcie na insta, jest tam zamyślony i melancholijny - ale musi.
1
@sebasek99 Ale taguj #pasta
1
@ctid To nie #pasta tylko #prawda #truestory #transfery
0
@sebasek99 Tak było.