La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

24

ale bym obejrzał sobie takiego Tello na wypożyczeniu w Betisie.

a potem po wypożyczeniu odejście za darmo, bo koniec kontraktu. Czegoś takiego fani Barcy są spragnieni.

konto usunięte

0

@hoeniker  A najgorsze jest to że to całkiem możliwe:)

6

@GenerałXavi to jest ironia nacechowana smutkiem, nie śmiechem.

0

@GenerałXavi Wszystkie te żarty o nieudolności sprzedaży zawodników przez zarząd są suche. Kopanie leżącego jest ogółem mało zabawne.

1

@GenerałXavi Polać ci ? :D

0

@QAZ tak serio to bardzo wątpię, by za Tello nic się nie dało wyciągnąć (chłopak zagrał w 36 meczach ligowych i 5 w LE w Fiorentinie w minionym sezonie, większość w pierwszym składzie), ale niczego nie można wykluczać. :D

rok kontraktu i kontrakt, który jest w ostatnim roku najwyższy dla Tello pachnie niepokojąco.

konto usunięte

0

@samueleto Mi możesz... zielonej herbaty! Deal with it

konto usunięte

0

@hoeniker  To że da sie coś wyciągnąć to oczywiste ale znając zarząd Barcy to albo odejdzie za darmo albo pójdzie na wypożyczenie po którym skończy mu sie kontrakt i odejdzie za darmo

0

@Nigaki Ale kiedy leżący sam z chęcią się kładzie, to wiesz..

konto usunięte

0

@samueleto A co masz ciekawego do zaoferowania?

1

@LinekPark No już myślałem że sie nie odezwiesz :D. Różnorodne trunki z różnych kontynentów. xD

konto usunięte

0

@samueleto Alkohole z czterech świata stron?

konto usunięte

1

@samueleto Poproszę ruskiej wódki w tradycyjnym naczyniu do spożycia zwanym szklanką.

0

@LinekPark Mam tylko wiadro ;D

1

@samueleto Wiadro przyda się pozniej :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?