La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2105 Culés

4

Dlaczego my kibice musimy tak cierpieć ? Tyle kasy wydawane na pensje , na zawodników a tu za grosz zaangażowania. Być może dlatego , że mamy słaba ławkę i nie ma tej rywalizacji co jest w Realu a to jest mega potrzebne.

3

@kkbarca Zaangażowanie jest. Ale jesteśmy po prostu słabsi.

2

@Eleri dokladnie wygladaj jakby nie wiedzieli kto gdzie ma grac.ale coz taki trener

4

@kkbarca Jakie cierpienie. Co muszą czuć kibice Arsenalu,którzy nie wygrali od dawna Ligi. Nasi kibice są bardzo rozpieszczeni. Zawsze będzie taki sezon ,w którym nie będzie wszystko wychodzić. Co sezon nie można mieć wszystkiego. Lucho się wypalił i już brakuje mu pomysłów oraz sił na motywowanie zawodników. Taki sezon musiał nastąpić po takiej dominacji.

0

@kkbarca Kiedy Ty musisz tak cierpieć ? Rozpieszczeni za bardzo jesteście i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?