La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1081 Culés

konto usunięte

0

Cześć jakiego windowsa proponujecie do laptopa?

1

@Lukaszsad15 Jakiego laptopa? Ja polecam 7 lub 8.1, osobiście bardziej właśnie tą drugą wersję, ale są osoby którym bardziej podoba się siódemka, więc wybór należy do Ciebie. Obie są na podobnym poziomie.

3

@Lukaszsad15 Ja jestem przyzwyczajony do 7, więc bez zastanowienia wybrałbym właśnie ten. Ale wybór należy do ciebie :) Popracuj z obydwoma i zobacz, który będzie dla ciebie lepszy.

konto usunięte

3

@Lukaszsad15 Ja mam Win7 już chyba 6 lat i nie mam zamiaru zmieniać.

2

@Lukaszsad15 Polecam Windows 10. Wcześniej miałam 8 a potem 8.1 i ciągłe kłopoty z laptopem.

konto usunięte

4

@Lukaszsad15 7 albo 10. Windows 8 polecam omijać szerokim łukiem.

0

@Lukaszsad15 7 albo 8.1. Dlaczego 8.1? Bo to bardzo dobry system, jak ktoś nie lubi kafelek to można zainstalować program "Classic Shell" który przywraca Menu Start. Przez ten program praktycznie nie odczułem większej różnicy w użytkowaniu 8.1 do 7.

0

@Lukaszsad15 Na najnowsze procki Intela win 7 nie chce wejść

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?