La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

1

Mnie bardziej jak porażka martwi gra obronna. Bez Pique wygląda to bardzo słabo. Masche w kratkę, Roberto dzisiaj fatalny, Digne to samo. Nawet Umtiti popełnił kilka dużych błędów. Z Sevilla takie błędy mogą kosztować kolejna stratę punktów w lidze. Oj tak brakuje Pique i Iniesty.. A tu mecze z Sevilla, Malaga, Sociedad na Anoeta..

2

@kamilo0066 Mnie obrona aż tak nie martwi jak pomoc. Z tyłu zabrakło arcyważnego piłkarza jakim jest Pique a także Alby, z kolei Sergi Roberto zagrał swój pierwszy naprawdę słaby mecz od bardzo dawna, z reguły nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jak mówiłam o większy ból głowy przysparza mnie nasza pomoc - zero kreatywności, kluczowych podań, w dodatku ten Busi i długi brak Iniesty, człowieka stworzonego do gry w wielkich meczach. Jak MSN nic nie wykreuje to nici z jakichkolwiek goli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?