La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1294 Culés

1

Dobra nieważne....już tylko 3 dni do GD :)

1

@Gaucho Już tylko 3 dni :p

1

@Dzemix111 Już tylko 3 dni :b

0

@fc_barcelona_1899 now only three days xDDDDDDDDDDDDD

4

@FamiliaBarca Yже только три дня

0

@fc_barcelona_1899 hahahaha xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@FamiliaBarca Kurde, już nie znam więcej języków :D

konto usunięte

1

@fc_barcelona_1899 Bare tre dager til! :)

0

@Neysi Norweski? Nieźle :) Wybierasz się może do Norwegii na zarobek? :D

konto usunięte

1

@fc_barcelona_1899 Nie, mieszkam tam juz 10 lat :) (no może teraz nie regularnie bo na wyjazdach)

0

@Neysi W jakim zawodzie pracujesz?

konto usunięte

1

@fc_barcelona_1899 Jeszcze nie pracuję, studiuję.

0

@Neysi Ale masz tam pewnie jakąś rodzinę, że zdecydowałaś się wyjechać?

konto usunięte

1

@fc_barcelona_1899 Byłam "mała" więc decyzja nie była moja, ale la rambla to nie miejsce na rozprawianie o moim życiorysie :)

0

@Neysi To jeszcze jedno pytanko: skąd tak dobrze umiesz rozmawiać po polsku? Polska szkoła, czy od rodziny?

konto usunięte

1

@fc_barcelona_1899 Tosz tu mi się co chwila dostaje (i słusznie) za błędy ortograficzne hehe Naukę polskiego zakończyłam w wieku 12 lat i na szczęście nie zapomniałam. Lubię czytać co też sporo pomogło utrzymać w pamięci co nie co, no i zazwyczaj jak kazano mi w norweskiej szkole czytać lektury to wybierałam te polskie żeby najpierw przeczytać po polsku a potem dopiero tłumaczenie, jak na przykład przewspaniałe "quo vadis". Z rodziną też rozmawiałam po naszemu.

1

@Neysi Fajnie jest "poznać" osobę, z którą dzieli się pasję, a która mieszka tak daleko :) I jeszcze móc się z nią dogadać :)
Trzymaj się :)
P.S. A co do twojej ortografii, to piszesz o wiele lepiej niż duży procent polskiego społeczeństwa :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?