La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

5

Tymczasem fizyczne opakowania GTA VI na Amazonie zostały już wyprzedane :v


4

@macio_944 Tak szybko się rzucili że nie zdążyli przeczytać iż w środku nima płyty

2

@macio_944 branża growa może dosłownie wszystko, a i tak będzie schodzić xD

1

@macio_944 Plan jest prosty:
> w przyszłym miesiącu AC4 i Ratchet and Clank
> w sierpniu The Blood Of Dawnwalker

3

@Esteban_ Tutaj jednak kupujesz prawdopodobnie wybitną jakość. Choć faktycznie w tym wypadku kompletnie nie rozumiem kupowania wersji pudełkowej. Przy RDR2, czy GTA V były jakieś dodatki typu mapa, a tutaj w sumie nic nie ma.

2

@macio_944 U nas pudełka 50 złotych drożej jak cyfra xD

2

@macio_944 Gdyby dorzucili tam mapę, naklejki czy cokolwiek podobnego to ja bym to zrozumiał. Ale puste pudełko? Lepiej kupić cyfrową, nie ryzykować z kradzieżą kodu i kupić sobie plakat z tą okładką na ścianę skoro komuś na niej zależy.

2

@macio_944 ja mam półkę na której mam kilkadziesiąt gierek więc GTA 6 napewno też nie zabraknie

1

Jest i on! @macio_944 zawsze trzyma rękę na pulsie co do GTA VI ;D
Piąteczka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?