La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

3

Ale taki event w giereczkowie zepsuć przez brak płytki w pudełku to niezla żenada xd

1

@marcin62 I tak ludzie przyniosą kasę w zębach. Mogą sobie na to pozwolić

4

@Kgorecki2500 wiadomo, ale nawet jak jako pecetowiec czuje żenadę

Konsola jednak zawsze mi się z płytka kojarzyła

0

@marcin62 Przecież na PC to chyba od dawna już z płytą nie sprzedają gier, to było nieuniknione że konsole prędzej czy później także zcyfryzują, mi tam wszystko jedno i tak cyfrowo kupuję, te płytki i pudełka to tylko zalegają

1

@marcin62 Mi się z tym za dzieciaka kojarzyły komputery a później przyszedł model biznesowy ;P
@Mario96w Wiesz, ja bym wolał żeby gry na PC dalej miały swój instalatorek bo jak mi się gra niebspodoba albo będę potrzebował to zawsze mogę sprzedać

1

@marcin62 Takie ceny dali i żałują parę dolców na tłoczenie płyt. Żenada.

2

@Kgorecki2500 Dobrze jakby dali wybór ludziom, ale no niestety

0

@Mario96w no nie zalegają bo możesz sprzedać xD albo nie kupować zawsze gier za full cene

0

@Esteban_ Jak miałem na płytkach gry to i tak nie sprzedawałem bo wolałem se zostawić jakbym przechodził drugi raz, zamiast później kombinować z ponownym kupnem. Za pełną cenę i tak rzadko kupuję, bo mało gram i przeważnie jakieś starsze gry na promocji w PS Store kupuję, także w moim konkretnym przypadku to akurat bez większej różnicy, ale no tak jak mówię dobrze jakby dali ludziom wybór, a nie uzależniali ich tylko od cyfryzacji

0

@marcin62 być może Rockstar poleciał w kulki i będzie sprzedawał wersję fizyczną gry bez płyty... Ale wydanie GTA6 definitive edition na PS6 lub GTA6 remastered na PS7 to już na bank wydzą na płycie, żeby zarobić kilka miliardów więcej.

1

@Mario96w no my, pedetowcy juz dawno zostaliśmy wydymani przez korpo i nie mamy wyboru cyfra/pudło
Konsole czeka to samo

Plus taki, ze na pececie jednak masz ta pozorna konkurencję (steam, epic) a konsole? Wszystko bedzie pod dyktando sony

0

@marcin62 Właściciele steama o ile mi wiadomo często idą graczom na rękę, Sony to będzie uchało Nas bez mydła już chyba zawsze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?