- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1202 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1202 Culés
6
Mogła napluć w twarz, a tylko włączyła redukcję szumów.
Madki to są dziwne istoty. Przecież każdy marzy, żeby podczas lotu słuchać płaczu bombelka.
https://zapodaj.net/plik-6tgTPSYPly
8
@Safrani Rage Bait
2
@Safrani typowa madka, jej dziecko jest najważniejsze na świecie
1
@PeRRy wcale nie jestem tego taki pewny. Mam tu kilka takich madek w swojej okolicy.
4
@PeRRy problem w tym, że wiemy jacy są ludzie i tak jak rozsądek podpowiada "bait", tak jakaś cząstka mnie wierzy, że taka akcja mogła mieć miejsce xD
2
@Blantozaur @PeRRy do mnie na przykład jedna madka miała pretensje, że sobie własną posesję ogrodziłem. Bo chodziła z bombelkami na skróty, a teraz nie może.
1
@Safrani Tyle odpowiedzi chamskich i w złym guście mi się ciśnie na usta, że aż nie wiedziałbym, której wobec takiej madki użyć. xD
2
@Safrani O Ty bydlaku! Przyjdą ruskie, to was wszystkich rozkułaczą! Nie mogłeś chociaż specjalnie dla nich zrobić dodatkowych bramek i ułożyć z kostki kawałka chodniczka? Oczywiście zadaszonego, bo może padać.
:)
1
@Safrani to jest tak abstrakcyjne, że dla mnie brzmi jak fake - przecież nie można byc aż tak zadufanym w sobie egoistą xD
A tu proszę, można xD
Nawet nie wiem czy byłbym w stanie cokolwiek odpowiedzieć w takiej konfrontacji, bo zwyczajnie byłbym w szoku że ktoś może mieć tego typu oczekiwania
0
@Safrani bait ale taki dosyć kreatywny - redukcja szumów xd
0
@Rifek są słuchawki, które odcinają od dźwięków otoczenia. Moja żona na przykład takich używa, gdy pracuje w domu. Zapewne o to madce chodziło
1
@Safrani chodziło mi to - że madka czy ten co pisał baita kreatywnie skojarzył szum z dzieckiem, nazwał dziecko szumem który trzeba zredukować :)