La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

6

Mogła napluć w twarz, a tylko włączyła redukcję szumów.
Madki to są dziwne istoty. Przecież każdy marzy, żeby podczas lotu słuchać płaczu bombelka.

https://zapodaj.net/plik-6tgTPSYPly


8

@Safrani Rage Bait

2

@Safrani typowa madka, jej dziecko jest najważniejsze na świecie

1

@PeRRy wcale nie jestem tego taki pewny. Mam tu kilka takich madek w swojej okolicy.

4

@PeRRy problem w tym, że wiemy jacy są ludzie i tak jak rozsądek podpowiada "bait", tak jakaś cząstka mnie wierzy, że taka akcja mogła mieć miejsce xD

2

@Blantozaur @PeRRy do mnie na przykład jedna madka miała pretensje, że sobie własną posesję ogrodziłem. Bo chodziła z bombelkami na skróty, a teraz nie może.

1

@Safrani Tyle odpowiedzi chamskich i w złym guście mi się ciśnie na usta, że aż nie wiedziałbym, której wobec takiej madki użyć. xD

2

@Safrani O Ty bydlaku! Przyjdą ruskie, to was wszystkich rozkułaczą! Nie mogłeś chociaż specjalnie dla nich zrobić dodatkowych bramek i ułożyć z kostki kawałka chodniczka? Oczywiście zadaszonego, bo może padać.
:)

1

@Safrani to jest tak abstrakcyjne, że dla mnie brzmi jak fake - przecież nie można byc aż tak zadufanym w sobie egoistą xD
A tu proszę, można xD
Nawet nie wiem czy byłbym w stanie cokolwiek odpowiedzieć w takiej konfrontacji, bo zwyczajnie byłbym w szoku że ktoś może mieć tego typu oczekiwania

0

@Safrani bait ale taki dosyć kreatywny - redukcja szumów xd

0

@Rifek są słuchawki, które odcinają od dźwięków otoczenia. Moja żona na przykład takich używa, gdy pracuje w domu. Zapewne o to madce chodziło

1

@Safrani chodziło mi to - że madka czy ten co pisał baita kreatywnie skojarzył szum z dzieckiem, nazwał dziecko szumem który trzeba zredukować :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?