La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

1

W kontekście Messiego zawsze się zastanawiam, co on czuje jak wraca do domu, siada w fotelu i sobie myśli - kurła, wygrałem już wszystko co możliwe. Ciekawe czy cyklicznie odpala jakieś swoje komplikacje na YouTube :D Ja co jakiś czas odpalam jakieś „Barcelona road to victory” w danym sezonie i znów sobie przypominam brameczki i emocje, a co dopiero taki Messi musi czuć jak ogląda coś co sam przeżył. Chyba, że nie oglada ;)

1

@Bogan Wątpię, żeby siedział i z namiętnością oglądał swoje kompilacje. Bardziej mi to pasuje do Cristiano, który jest narcyzem i popadł w samouwielbienie.

0

@MesQueUnClub_87 Miałem tu na myśli bardziej próbę odtworzenia emocji. Coś jak oglądanie filmów z wakacji, żeby przywrócić wspomnienia:)

1

@MesQueUnClub_87 Takie oglądanie nie zawsze musi mieć podłoże narcystyczne, ktoś może oglądać po prostu tak wspominkowo. :D

Chociaż myślę, że Messi jak już to ogląda jakieś ważniejsze mecze z swojego życia, a nie tylko pokazy swoich umiejętności

0

@Bogan
Mistrzostwa Arabii nie wygrał, a to najważniejszy tytuł.

0

@Bogan Ekstraklasa dalej po za zasięgiem karzełka, więc o jakich wszystkich tytułach my tutaj piszemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?