La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

8

Szykuje się srogi upał. Trzymajcie się tam, bo ja boję się, że wyzionę duszę (hehe).


0

@NeroTFP1 he he :)

4

@NeroTFP1 Od tego jest lato, żeby było gorąco. A zima żeby było zimno.

1

@NeroTFP1 trzeba arbuzy jeść

0

@PatrykBarca
No właśnie, gorąco :)

0

@PatrykBarca 40 stopni zagraża życiu kolego, zwłaszcza dla osób z nadciśnieniem.

0

@PatrykBarca jak sama nazwa wskazuje, latem powinno być letnio, a nie gorąco ;)

1

@NeroTFP1 zamykam się w mieszkaniu, opuszczam żaluzje, włączam klimatyzację i mnie nie ma.

1

@Karol145 Wiele rzeczy zagraża życiu. Dla osób z nadciśnieniem i dla osób z niskim ciśnieniem.

Trzeba się cieszyć a nie marudzić że w lato jest gorąco. Można sobie się poopalać, poleżeć w basenie itp. Jest wiele pięknych aktywności które można robić w taka pogodę.

0

@PatrykBarca 40 stopni serio?

0

@Karol145 Serio. W większości popularnych miejsc turystycznych jest taka pogoda jeżeli ktoś się wybiera w sezonie.

I nie zdarzyło mi się narzekać ze w Hiszpanii, Włoszech czy Grecji upal jest....

1

@PatrykBarca nie jesteśmy w Italii, tu panuje inny klimat.

0

@Karol145 No panuje ale tam to trwa kilka miesięcy. A u Nas potrwa tydzień pewnie.

1

@PatrykBarca w wymienionych krajach inaczej się to odczuwa, bo jest inna wilgotność

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?