La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

20

Świnia to jest pojebana rzecz, jakby się nad tym zastanowić.

Patrzcie ile rzeczy z tego jest. Można zrobić schabowego, można zrobić karkówkę, boczek, szynkę, kiełbasę, parówki, salami albo kaszankę. Można zrobić golonkę, żeberka, smalec. Może posłużyć do zupy, do kanapki, na grilla albo do bigosu.

Świnia może zrobić kolejną świnię.

Kurwa, nawet szczecina kiedyś szła do szczotek, a skóra do butów i pasków. Świnia jest dosłownie wszystkim.

1

@Rifek Bez świni nie byłoby niczego

5

@Rifek świniocepcja

0

@Rifek Szczecina to ma zero tituli

1

@Rifek świnie są jak koła, bez nich daleko nie zajedziesz

1

@Rifek No I arka Gdynia wiadomo co.

0

@Rifek świnia jest rzeczą? A to ciekawe.

1

@Rifek
I jest idealna, żeby pozbyć się zwłok...

1

@Rifek Jak to stwierdził kiedyś Ozzy Osbourne,który pracował w rzeźni - ze świni marnuje się tylko jej kwik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?